75 kilo 180cm boyda gelişim nasıl?

3 gün az onu yükseltmeye çalış, bench ağırlığın gayet iyi.

Hocam YKS'den dolayı yükseltemiyordum ama şimdi Full body idmanı bırakıp artık şükürler olsun ki PPL'e geçeceğim. 7 aydır Full body programdan sıkılmıştım ve son 1 aydır verim aldığımı hissedemiyordum. Bence 1.yılın sonunda iyi bir idman ve elimden geldiğince iyi bir beslenmeyle guzel bir form elde edebilirim.Tabii ki 1 seneyle kalmayıp gittiği yere kadar idman yapacağım.

Spora başlamadan önceki halinin de fotosu olsa daha iyi olabilirdi. Böylece gelişimi daha iyi anlardık. Bir de önden poz ekleseydin keşke. Başarılar dilerim.

Spora başlamadan önceki halinin de fotosu olsa daha iyi olabilirdi. Böylece gelişimi daha iyi anlardık. Bir de önden poz ekleseydin keşke. Başarılar dilerim.
Hocam buyrun bu benim ocaktaki halim.Maalesef önden çekmedim ama çektiğimde atarım.

Dosya Ekleri

• IMG_8591.png
    IMG_8591.png
    244,8 KB · Görüntüleme: 46
Eki Görüntüle 2200398

Öncesi sonrası şeklinde. Biraz alttan çektiğin için tam belli olmuyor gibi.
Yani hocam bence idare eder diyeceğim bir gelişme benim için tabi bana da az geliyor olabilir bilemedim.İmkanlarım bu kadarına yetti elimden geleni yaptım dahasını da yapacağım.Siz ne düşünüyorsunuz?

Yani hocam bence idare eder diyeceğim bir gelişme benim için tabi bana da az geliyor olabilir bilemedim.İmkanlarım bu kadarına yetti elimden geleni yaptım dahasını da yapacağım.Siz ne düşünüyorsunuz?
Benim düşüncem devam ettiğin sürece iyi olacak. Şu an hangi seviyede olduğunun çok da bir önemi yok. Bu işte devamlılık esas sonuç olarak. Olduğu kadar kardeşim sıkıntı yok yani yeter ki keyif almaya bak.

Vücudün yaşına göre iyi dostum başarılarının devamını dilerim beldeki simit bölgesi biraz yağlı o kısmı da halledersen çok daha iyi olur.

Yaklaşık 7 aydır düzenli idman yapmaya çalışıyorum. Sınav senemdeyim o yüzden genel olarak hep Full body idmanlarla çalıştım üstüne hareket ve teknikleri değiştirerek devam ettim. Belki gelişim yeterli gelmeyebilir bana da gelmiyor fakat imkanlarım bayağı bir kısıtlı olduğu için bu kadar oldu. Ölçümlerimi aşağıya yazıyorum.
Kilo: 75 boy:1.80 kol: 35 (ne yazık ki geçen aydan beri dirseğimde olan problem yüzünden üstüne koyamadım.)
Omuz: 113cm.
Bel: 85 boyun: 39.

Bulka devam mı hocam?
Kaça kadar bulk düşünüyorsunuz?

Bulka devam mı hocam?
Kaça kadar bulk düşünüyorsunuz?
Hocam MSÜ boy-kilo standartları gereği aşırı kilo alamıyorum normalde 83-84 kilolara kadar bulk düşünüyordum lakin izin verilmiyor.Şu an 74'üm üniversite sınavı yaklaştığı için antrenmanlara az biraz ara verdim, döndüğümde 77-78 civarına kadar temiz bulk yapmayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı