75 TL ile 125 TL arası mouse önerisi

Samet_Ege85

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Minecraft oynayan birisiyim özellikle CraftRise adlı sunucuda oynuyorum biliyorsanız butterfly Click diye bir şey var. Ben öyle tıklıyorum ona göre o tıklamaya göre mouse önerirseniz sevinirim. Bu fiyat aralıklarıyla 75-125TL aralığı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sharkoon Light2-S Black Kablolu RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri kesinlikle bu. Bu fareye sahip sensör 150 TL'den başlayıp 900 TL'ye kadar gidiyor. F/P ürünü.

Benim zaten delikli RGB mousem var ben butterfly Click için istiyorum.
Benim zaten delikli RGB mousem var ben butterfly Click için istiyorum.

Arkadaşlar ben Minecraft oynayan birisiyim özellikle CraftRise adlı sunucuda oynuyorum biliyorsanız butterfly Click diye bir şey var. Ben öyle tıklıyorum ona göre o tıklamaya göre mouse önerirseniz sevinirim. Bu fiyat aralıklarıyla 75-125TL aralığı.

Ben bu ürünü kullanıyorum gayet memnunum. Sensör sorunu yok, kablo kırılması yok vs. yani bence bu fiyata çok güzel bir mouse ve kendine özel bir uygulamaya bile sahip renklerini modlarını falan değiştirebiliyorsun. Gamenote MS814 Kablolu RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:

Butterfly Click için uygun mudur?

Aslında butterfly Click yapılabilir ama çok uygun olmadığını söyleyebilirm bu fareyi önerme sebebim eğer butterfly Click gibi şeyler yapmayacaksan çok iyi ama butterfly için çok uygun değil. Ha yapılabilir mi evet ama çok rahat edemezsin.
Hocam attığımı alın sensörü iyi.

Hocam söylediğiniz ürünün kablosu biraz hassas biraz sıkıntı oluşturabilir. Aynı zamanda arkadaşın eli çok terliyor ise uygun olmayacaktır.

Aslında butterfly Click yapılabilir ama çok uygun olmadığını söyleyebilirm bu fareyi önerme sebebim eğer butterfly Click gibi şeyler yapmayacaksan çok iyi ama butterfly için çok uygun değil. Ha yapılabilir mi evet ama çok rahat edemezsin.

Hocam söylediğiniz ürünün kablosu biraz hassas biraz sıkıntı oluşturabilir. Aynı zamanda arkadaşın eli çok terliyor ise uygun olmayacaktır.

Terliyor çok değil ama biraz terliyor ama ben butterfly Click'e çok alıştım o yüzden arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı