75 TL Ram tavsiyesi

Megahertz bir frekans birimidir. Mhz ne kadar yüksek olursa okadar iyidir. Tabi anakartın desteklerse tabi marka olarak benim önerim Kingston.

Megahertz bir frekans birimidir. Mhz ne kadar yüksek olursa okadar iyidir. Tabi anakartın desteklerse tabi marka olarak benim önerim Kingston.

Mhz ne kadar yüksekse o kadar iyi olur demek yanlıştır. CL;gecikme değerleri de önemlidir mhz arttıkça cl değeride genellikle artar. Bu yüzden 1600mhz cl9 veya 1866mhz cl9 gibi olan ramler tercih edilebilir.

Arkadaşlar ben kaliteli ve ideal bir RAM almak istiyorum. Ama elimde en fazla 75 tl çıkar hangi markayı tavsiye edersiniz? Bir de RAM de MHz nedir ?
Arkadaşım sen sisteminin özelliklerini yaz anakartın özelliklerini yaz bir de sistemin masaüstü mü notebook mu ? MHz ramın çalışma frekansıdır .

Abi benim işletim sistemi windows 7 olacak. DDR2 ddr3 onlar ne işe yaradığını bilmiyorum açıklarmısınız lütfen.

Sistem özellikleri:
1-)AMD athlon 64 x2 dual core processor 5400 +
2-)2.81 GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı