750 TL kulaklık önerisi

Bütçe
750

yigitkun

Hectopat
Kullandığım Gamepower MEI kulaklık 4 yılın ardından bozuldu, çok memnundum mikrofununu da beğenmiştim ama son kullanımımda sanırım fazla yüksek ses açtığımdan bozuldu. Sol tarafındaki ses aşırı az geliyor ayarlardan dengelersem de ses düzeyi çok düşük geliyor böyle bir durum yaşayıp da elektronikçide tamir ettirebilmiş biri var mı merak ettim. Bunlar bir yana 750'ye resimdeki gibi ses ayarlama yeri olan kulaklık önerebilir misiniz? Kablolu ve uzun kullanım için. Screenshot_335.png

Kullandığım Gamepower MEI kulaklık 4 yılın ardından bozuldu, çok memnundum mikrofununu da beğenmiştim ama son kullanımımda sanırım fazla yüksek ses açtığımdan bozuldu. Sol tarafındaki ses aşırı az geliyor ayarlardan dengelersem de ses düzeyi çok düşük geliyor böyle bir durum yaşayıp da elektronikçide tamir ettirebilmiş biri var mı merak ettim. Bunlar bir yana 750'ye resimdeki gibi ses ayarlama yeri olan kulaklık önerebilir misiniz? Kablolu ve uzun kullanım için.Eki Görüntüle 2177824
Bütçeni 1050 TL civarına çıkarırsan GameNote H2002P RGB 7.1 öneririm, şuanda bu kulaklığı kullanıyorum.

Geri
Yukarı