750 TL'ye kadar bilek destekli mekanik klavye önerisi

Omerk_k

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050
İ5-11400H
16GB RAM
500 GB SSD + 1TB HDD
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba, 500 TL bütçem var ama zorlarsam 750 yapabilirim gibi düşünüyorum. Büyük bir mouse pad almak yerine bilek destekli bir klavye almak istiyorum. Şu klavyeler nasıldır? Switch olayını pek bilmiyorum orta sesli veya sessiz hafif bir klavye istiyorum Switch'siz güzel bir klavye de olabilir.

Rampage alacağına membran attığın Razer'ı al.

Bilek destekli demiş. Yoksa bende Amazon'dan önerecektim.

Rampage alacağına membran attığın Razer'ı al.

Bilek destekli demiş. Yoksa bende Amazon'dan önerecektim.

Rampage çok ürünüm var bir sıkıntı yaşamadım o yüzden sormak istedim Razer'ın neden puanlaması düşük bir bildiğiniz var mı?

Rampage almayın.
Bir çok kişi bunu önermiş fakat marka hakkında bir bilgim yok nasıldır ?

Rampage çok ürünüm var bir sıkıntı yaşamadım o yüzden sormak istedim Razer'ın neden puanlaması düşük bir bildiğiniz var mı?

Bir çok kişi bunu önermiş fakat marka hakkında bir bilgim yok nasıldır ?
Redragon iyi markadır. Hatta ben de bilek destekli olan Shiva K512 modelini kullanıyorum fakat piyasada kalmadı.

Redragon iyi markadır. Hatta ben de bilek destekli olan shiva K512 modelini kullanıyorum fakat piyasada kalmadı.

Haqqus abimiz incelemiş fena durmuyor ama ben bilek destekli bir klavye istiyorum çünkü mousepadim 80cm ve klavyeye elimi koyduğumda bileğim saatler sonra ağrıyor hem aşağıda hem tahtada olduğu için. Switch konusuna gelirsek önerdiğiniz sessiz hafif bir Switch var mıdır? Veya genel olarak önerdiğiniz bir Switch?

Haqqus abimiz incelemiş fena durmuyor ama ben bilek destekli bir klavye istiyorum çünkü mousepadim 80cm ve klavyeye elimi koyduğumda bileğim saatler sonra ağrıyor hem aşağıda hem tahtada olduğu için. Switch konusuna gelirsek önerdiğiniz sessiz hafif bir Switch var mıdır? Veya genel olarak önerdiğiniz bir Switch?

Size tavsiyem alacağınız klavye için kriter kalitesi olsun. Bilek desteği için ayrı satılan ürünlerde mevcut. O tarz bir şey tercih edebilirsiniz. Redragon globalde bilindik bir markadır. Başlangıç için bence red ya da brown Switch hoşunuza gidecektir. Brown Switch'in farkı tuşa bastığınızda ekstra bir kademe daha varmış gibi hissiyatı var. Red olanda direk tek kademeli gibi düşünün.

Size tavsiyem alacağınız klavye için kriter kalitesi olsun. Bilek desteği için ayrı satılan ürünlerde mevcut. O tarz bir şey tercih edebilirsiniz. Redragon globalde bilindik bir markadır. Başlangıç için bence red ya da brown Switch hoşunuza gidecektir. Brown Switch'in farkı tuşa bastığınızda ekstra bir kademe daha varmış gibi hissiyatı var. Red olanda direk tek kademeli gibi düşünün.

Anladığım kadarıyla ayrı olarak bilek desteği alabilirsiniz dediniz sanırım. Brown swtichli klavyelere bir bakacağım kademe olayını anlamadım açıkçası 😅. Peki son olarak gelecek zamanda indirime girecek siteler günler var mıdır? Black Friday gibi?

Bu konu hakkında bir fikri olan var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla ayrı olarak bilek desteği alabilirsiniz dediniz sanırım. Brown swtichli klavyelere bir bakacağım kademe olayını anlamadım açıkçası 😅. Peki son olarak gelecek zamanda indirime girecek siteler günler var mıdır? Black Friday gibi?

Bu konu hakkında bir fikri olan var mıdır acaba?
Bilek destegini kendiniz bile yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı