750 TL'ye Önerebileceğiniz Telefon ?

xEviL

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar .
Elimde dandik bir telefon bulunmakta bunu 2. el telefoncuya satıcam o yüzden bana yeni bir telefon lazım önerdiğiniz güzel bir telefon varsa önermekten çekinmeyin lütfen :) Öncelikle beni rahat 2.5 sene götürmesi lazım çünkü yeni telefon aldıktan sonra para biriktirmek gerek bu zaman içerisindede para biriktiririm :) Ayrıntılara gelirsek : oyun oynamayı severim , facebook - whatsapp - messenger vs vs programları kesinlikle kullanıyorum . Kamera içinde çok kötü kamerası olmasın aşırı iyide olmasın malum bütçemiz kısıtlı :D Her neyse bana güzel bir telefon önerirseniz sevinirim :)

İyi Akşamlar , İyi Sosyaller :)

Temizinden ikinci el bir iPhone 5 alabilirsiniz.
Senin gibi düşünüyorum fakat oturduğum yerde telefoncularda İphone 5 biraz zor bulurum gibi duruyor fakat bi bakıcam sizce fiyatlar nedir ?

Zenfone 5 öneririm. Bütçeyi biraz daha artırır iseniz Zenfone 6 tavsiye ederim.
Zenfone 5 almayı düşündüm ama babam asus alma diyor :D Oysaki ben beğeniyorum ama yapıcak bişey yok , birde zenfone 6 büyük telefon o kadara gerek yok :)
Başka önerdiğiniz telefon varsa lütfen yazın :)

Senin gibi düşünüyorum fakat oturduğum yerde telefoncularda İphone 5 biraz zor bulurum gibi duruyor fakat bi bakıcam sizce fiyatlar nedir ?

Zenfone 5 almayı düşündüm ama babam asus alma diyor :D Oysaki ben beğeniyorum ama yapıcak bişey yok , birde zenfone 6 büyük telefon o kadara gerek yok :)
Başka önerdiğiniz telefon varsa lütfen yazın :)
Neden asus alma diyorki baban ben zenfone 5 kullanicisiyim memnunum

T50 de güzeldir ama ben Zenfone 5 almayacaksanız Moto G öneriyorum.
Şimdi iyi güzelde teknoloji'yi takip etmeyen insanları bilirsiniz , Samsung , nokia , sony vs bu markaları tanır diğer markalarla arası olmaz işte o yüzden tanıdık markalara yönelmek istiyorum. Bizim aile samsung , nokia'yı bilir diğer markaların ne olup ne olmadığını bilmez o yüzden T50 alabilirim . Yanlız şöyle birşey sormak istiyorum. Turkcell T50'yi sadece Faturalı Hat'ı olanlara'mı veriyor yoksa bayisine gidip taksitle alabiliyormuyuz ? Cevaplarsanız sevirim :)

Bayisine gidip peşin alabiliyorsunuz diye biliyorum. Tarifeye ek olmadan taksitle alınmaz. Yine de ikna edebilirseniz ailenizi Moto G'ye ikna edin. Aralarında 200 TL'ye yakın fiyat farkı var. Motorola kendini Türkiye'de tam olarak gösteremese de çok değerli bir marka. Google'ın Nexus 6'yı Motorola'ya yaptırmasından da bunu anlayabilirsiniz. (Motorola diyince herkes alaycı bir şekilde bakıyor, o yüzden açıklama gereği duydum.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı