750W PSU için 600W regülatör yeterli mi?

Swoxie

Decipat
Yer
İzmir/Buca
Daha fazla  
Powerful Avr-1000 1000va ( 600w) Buzdolabı / Kombi / Tv / Bilgisayar Voltaj Regülatörü Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bu ürünü almak istiyorum fakat emin olamadığım şeyler var. Yakın zamanda Cooler Master MWE 750W PSU'ya geçiş yaptım ileride ekran kartı yükseltmesi yapacağım için ama şu anki işlemci ve ekran kartı toplam 150-170W gibi bir güç tüketiyor. 24 inç monitör kullanıyorum güç tüketimi tam olarak ne kadardır bilmiyorum ama herhalde bütün sistem yaklaşık 300W civarı bir güç tüketiyor. Bu durumda linkini attığım ürün yeterli olacak mıdır? @Yeni Teknik Sembol Hocam yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Evet, linkteki 600 watt (1000 VA) voltaj regülatörü sadece PC kasası ve monitörünü ona bağladığınızda sizin için yeterli olur. 24 " monitör LED LCD tipte ise 30-35 watt kadar bir gücü şebekeden çeker, çünkü Next mini HD uydu alıcısıyla TV'ye dönüştürülmek amaçlı 2 ay önce satın alınan Dell marka 24 " LED LCD monitörün güç sarfiyatı bu değerlerdeydi. Kolay gelsin.

Evet, linkteki 600 watt (1000 VA) voltaj regülatörü sadece PC kasası ve monitörünü ona bağladığınızda sizin için yeterli olur. 24 " monitör LED LCD tipte ise 30-35 watt kadar bir gücü şebekeden çeker, çünkü Next mini HD uydu alıcısıyla TV'ye dönüştürülmek amaçlı 2 ay önce satın alınan Dell marka 24 " LED LCD monitörün güç sarfiyatı bu değerlerdeydi. Kolay gelsin.
Teşekkürler hocam. Bir de bu tip bir regülatörü direk duvar prizine mi takmam gerekiyor yoksa regülatörün fişini önce akım korumalı priz'e takıp sonrasında psu ve monitör fişlerini regülatöre takmam mı gerekiyor?

Geri
Yukarı