7700XT sistem için 4000 TL PSU önerisi

alcin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Başlıktan anlaşılacağı üzere 7700XT için PSU önerisine ihtiyacım var. En fazla 4000 lira bütçe ayırabilirim, yine de 4000 lira altındaki güzel PSU önerileri benim daha çok işime gelecektir. Ayrıca, ileriye dönük bir PSU önerirseniz sevinirim.

Ek olarak, şu an "Gamepower - GP 550" model PSU'ya sahibim, bu PSU 7700XT için yeterli olur mu, yoksa PSU yükseltmem daha mı sağlıklı?

550W yetersiz kalır hocam. Gamepower marka PSU da kullanılmamalı zaten. Önerim :https://www.hepsiburada.com/msi-mag-a750bn-pcie5-750w-80-bronze-power-supply-pm-HBC00005ZRX9U

Öneriniz için teşekkürler.

550 önerilmiş ama 245W TDP için bu bence de az. En az 650 öneririm. Ancak 750 veya 850 alırsan GPU güncellemesi halinde değiştirmen gerekmez.

Yorumunuz için teşekkürler. Açıkçası ileriye dönük olması adına bende 750W üstü bir PSU istiyorum. Bu konularda zayıfım, ne alabileceğimi bilmiyorum. Bu yüzden 750W ve üstü PSU önerilerine açığım.

Merhaba,

Başlıktan anlaşılacağı üzere 7700XT için PSU önerisine ihtiyacım var. En fazla 4000 lira bütçe ayırabilirim, yine de 4000 lira altındaki güzel PSU önerileri benim daha çok işime gelecektir. Ayrıca, ileriye dönük bir PSU önerirseniz sevinirim.

Ek olarak, şu an "Gamepower - GP 550" model PSU'ya sahibim, bu PSU 7700XT için yeterli olur mu, yoksa PSU yükseltmem daha mı sağlıklı?

Raijintek Cratos bunu aldım geçen ay fiyatına göre çok kaliteli tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Merhaba,

Psunuz uyi değil değiştirmeniz iyi olur.

Raijintek Cratos bunu aldım geçen ay fiyatına göre çok kaliteli tavsiye ederim.
Gamepower olan PSU yeterli olmayacaktır. Aşağıdaki PSU'lardan kafanıza oturanı seçebilirsiniz:

1) MSI MAG A750 BN
2) NZXT C750 PA-7B2BB-EU
3) High Power HP1-S2750GD-F14C
4) Coolermaster Mwe V2 Mpe-7501-acabw-beu
5) ASUS TUF GAMING 750b
6) CORSAIR RMe RM750e

Önerileriniz için teşekkürler.

Ayrıca belirtmek istediğim bir şey var, ileride AM5 sisteme geçiş yapmak istiyorum. Konuda önerilen PSU'lar, ileride yeterli olur mu?

Psunuz uyi değil değiştirmeniz iyi olur.

Öneriniz için teşekkürler.

Patlayan High Power PSU çok gördüm. PSU'dan kısmayıp az daha kaliteli bir şey almanızı öneririm.

Yorumunuzu dikkate alacağım, teşekkürler.

Geri
Yukarı