8.000 TL civarı oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
4000-8000
Çok teşekkürler tavsiye için. Şimdi indirip kurdum. Benim kulaklığın sadece telefon için uygulaması var, PC için yoktu. Bu iyi oldu gerçekten. Yazılım bayağı iyi gözüküyor...

Ses değişimine uğratıyor müziği :) bir test et ne demek istediğimi anlarsın sesleri canlandırıyor resmen ama oyunlarda ses kasarken kullanma, ses kasacağın zaman kulaklığın orijinal sesini kullanman lazım ama kulaklıktan kulaklığa ve anakartın ses yongasına göre değişebilir bu durum.

Ben bu fiyatları kulaklığa versem kablosuz isterim. Kaldı ki Nova Pro kullanıyorum. Mükemmel. Önerim de bu yonde
Bu fiyatlarda kablosuz olarak ya JBL 810 ya da JBL 910 alınabilir.Steelseries'in kablosuz modeli çok pahalı.Ayrıca genel olarak kablosuzlar kablolulardan daha az performans verdiği için şuan önceliğim kabloludan yana.Yukarda verdiğim listede araştırmalarım sonucunda ASUS modellerini çıkarttım şuan sadece JBL 810 Wireless,JBL 910 Wireless(2.el),Steelseries Arctic Nova Pro kablolu(2.el) ve Logitech G Pro X,Logitech G Pro X2(2.el) alternatiflerim arasında.

Geri
Yukarı