8.1'de Charms Bar simgeleri

Stansflower

Kilopat
Yer
Samsun, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Merhaba.

8.1'de Charms Bar'daki simgeler neden ortada değil, bilen var mı? Üstten bakınca üste yakın, alttan bakınca alta yakın dıuruyor. Ortalamak mümkün mü acaba?

Teşekkür ederim.

Ne demek istediğini anlamadım. Bende böyle:

cC4bUGs.jpg

Sizin bu gösterdiğiniz Charms Bar'mı. Benim dediğimle ne alakası var.

Charms Bar bu:

Windows_8_Charms_Bar_Windows_XP_Vista_7.png

- - - Güncellendi - - -

Windows 8'de böyleydi.

2012-10-16_17-48-45.png

Windows 8.1'de böyle oldu.

post-132753-0-73346800-1372310040.jpg

- - - Güncellendi - - -

Bence çok saçma sizde de böyle değil mi?

Ben size sadece nedenini sordum, yorum yapmanızı istemedim. Nedenini biliyorsanız biliyorum deyin, bilmiyorsanız da bilmiyorum deyin. Lütfen kişisel yorumlarınızı kendinize saklayın.

Forumda yaşanan sorunlara herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır. Sorunlar genellikle çözülür. Yanlış anlamayın ve kusura bakmayın ama bu bir sorun değil. 8.1 sadece deneme sürümü böyle şeyler olması normal.

Ben size sadece nedenini sordum, yorum yapmanızı istemedim. Nedenini biliyorsanız biliyorum deyin, bilmiyorsanız da bilmiyorum deyin. Lütfen kişisel yorumlarınızı kendinize saklayın.

Nedenini bilmiyorum, böyle aptalca bir şeyin nedenini bilmek de istemiyorum. Nasıl :)

Siz hangi hakla benim yaptığım bir yoruma aptalca diyebiliyorsunuz. Sitenin Yazı İşleri Müdürü'yüm diye her istediğinizi herkese söyleme hakkını nerden buluyorsunuz siz. Gerçi başka kullanıcıların konularına attığınız mesajlarda da gördüm. Hepsinde de aynı üslubu takınmışsınız. Türkiye'de ilk defa bir inceleme sitesinin yönetimindeki birinden bu üslupta yorumlar duyuyoruz. Aslında duyduğumuzda iyi oldu. Hangisi doğru, hangisi yanlış bunu görmüş olduk. Teşekkürler... :redface: Bu nasıl... :)

Nedenini bilmiyorum, böyle aptalca bir şeyin nedenini bilmek de istemiyorum. Nasıl :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı