8.5 bin TL bütçe ile hangi yurt dışı telefon alınabilir?

Bütçe
8.5k
Makaleler
2
Daha fazla  
Elimde Redmi Note 10 Pro var ama sıkıldım telefondan, daha premium hissiyatlı bir şey istiyorum. Önceden S10+ kullanmıştım elime aldığımda Edge ekranın verdiği hissiyat çok güzeldi. 8.5k ya kadar Y. D olarak Edge ekranlı, tasarımı hoş hangi telefon alınabilir? AMOLED'min 120Hz Edge ekran şart. Aklımda Infinix Note 40 Pro 5G modeli var, evet aşırı kaliteli bir model değil ama biraz baktım inceledim hoşuma gitti, Edge ekranlı, tasarımı güzel donanımı bana yetecek bir telefon. Note 12 Pro 5G önermezseniz sevirinim evde var bence tasarımı pek hoş değil.

Elimde Redmi Note 10 Pro var ama sıkıldım telefondan, daha premium hissiyatlı bir şey istiyorum. Önceden S10+ kullanmıştım elime aldığımda Edge ekranın verdiği hissiyat çok güzeldi. 8.5k ya kadar Y. D olarak Edge ekranlı, tasarımı hoş hangi telefon alınabilir? AMOLED'min 120Hz Edge ekran şart. Aklımda Infinix Note 40 Pro 5G modeli var, evet aşırı kaliteli bir model değil ama biraz baktım inceledim hoşuma gitti, Edge ekranlı, tasarımı güzel donanımı bana yetecek bir telefon. Note 12 Pro 5G önermezseniz sevirinim evde var bence tasarımı pek hoş değil.
Hocam yd olarak da olsa iyi bir cihaz için hiç değilse 3-4k daha bütçe çıkmanız lazım. İnfinix cihazları hala daha önermiyorum, teknik ve aksesuar anlamında hala daha parça ve tedarik sıkıntısı var. Onun haricinde bu bütçede aklıma dediğiniz özelliklerde bir cihaz gelmiyor. En yakın fiyatta gm 24 pro bakılabilir.

Hocam yurt dışı olarak da olsa iyi bir cihaz için hiç değilse 3-4K daha bütçe çıkmanız lazım.

Note 10 Pro kullanıyorum bu bile bana yetiyor, donanım olarak pek beklentim yok.

Infinix cihazları hala daha önermiyorum, teknik ve aksesuar anlamında hala daha parça ve tedarik sıkıntısı var.

Doğrudur, çok telefon kullandım 1 defa tamir ihtiyacım oldu o da GM8 gibi rezalet bir cihazdı. Ekran koryucu ve kılıfım olsun yeter, kılıfta sevmemde Note 40 Pro'nun kutudan çıkann kılıfı güzelmiş.

En yakın fiyatta GM 24 Pro bakılabilir.

GM e bir daha hayatta bulaşmam. Infinix'in ne gibi eksileri var? 2. elden S10+ alabilirimde zaten kullandığım cihazdı hem de eski diye istemiyorum.

Elimde Redmi Note 10 Pro var ama sıkıldım telefondan, daha premium hissiyatlı bir şey istiyorum. Önceden S10+ kullanmıştım elime aldığımda Edge ekranın verdiği hissiyat çok güzeldi. 8.5k ya kadar y. D olarak Edge ekranlı, tasarımı hoş hangi telefon alınabilir? AMOLED'min 120Hz Edge ekran şart. Aklımda Infinix Note 40 Pro 5G modeli var, evet aşırı kaliteli bir model değil ama biraz baktım inceledim hoşuma gitti, Edge ekranlı, tasarımı güzel donanımı bana yetecek bir telefon. Note 12 Pro 5G önermezseniz sevirinim evde var bence tasarımı pek hoş değil.

Sarı siteden ikinci el temiz bir Xiaomi Mi 11T alabilirsiniz. Amiral gemisi özelliklerinde orta sınıf fiyat performans cihazı. 2.5k ekleyerek yurt dışı sıfır bile bulunabilir.

Hocam yurt dışı olarak da olsa iyi bir cihaz için hiç değilse 3-4K daha bütçe çıkmanız lazım. Infinix cihazları hala daha önermiyorum, teknik ve aksesuar anlamında hala daha parça ve tedarik sıkıntısı var. Onun haricinde bu bütçede aklıma dediğiniz özelliklerde bir cihaz gelmiyor. En yakın fiyatta GM 24 Pro bakılabilir.

Üstüne 3-4K daah koyarsam ne alabilirim?

Sarı siteden ikinci el temiz bir Xiaomi Mi 11T alabilirsiniz. Amiral gemisi özelliklerinde orta sınıf fiyat performans cihazı. 2.5k ekleyerek yurt dışı sıfır bile bulunabilir.

Edge ekran şart maalesef, düz ekranlar arrtık kalas gibi geliyor.

Hocam o paraya gm24 pro en premium hissiyatı yaşatır. Güzel telefon

2. elden S10+ alabilirimde zaten kullandığım cihazdı hem de eski diye istemiyorum.
S10+ dediğiniz gibi çok eski, açıkçası daha önceden çok kez edge ekran kullandım fakat hiç bir espirisi yok gibi geliyor bana. Yine de tercih meselesi.

Şunu eklemem lazım GM 22 pro ve 24 serisi teknik olarak GM nin şu ana kadar ürettiği en iyi cihazlar. Kesinlikle sorun yaşatmaz. Ayrıca GM nin servisinde çalışan sağlam bir Usta'dan kalite noktasında onay aldık(kendisi daha önce Nokia fabrikası/servisi vb. yerlerde de çalıştı) Yani alınabilecek en iyi cihaz GM 24 pro gibi duruyor.

Yd cihaz olarak da şu an güncel fiyatlar aklımda yok, yarın bir araştırma yapar size dönerim.

Yd Kesinlikle önermiyorum bu arada bilginiz olsun. İstediğiniz için söylüyorum.

Infinix Note 40 Pro 5G sizin için en iyi seçenek kalıyor şu an. Infinix modellerinde IMEI atıldıktan sonra format ve güncellemede gitme gibi bir dert yok. Not 30 modelini yegenlerime almıstım yurt dışı olarak. Şu an sorunsuz kullanıyorlar.

Geri
Yukarı