80 bin TL başlangıç motoru önerisi

Efe Nail Koç

Hectopat
Dostlar yeni bir motor almayı planlıyorum çok motor geçmişim yok başlangıç denilebilir sadece bir süre scooter sürmüştüm 125CC'lik. Çok maliyetli bir motor almak istemiyorum acemiliğimi atacağım için olabildiğince yedek parçası olan ve piyasası olan satmak istediğimde kolayca elden çıkarabileceğim bir motor olmasını istiyorum. Düşündüğüm motorlar RKS 125r Mondial Drift l ve Benelli 125s fakat su an en yakın olduğum RKS 125R. Siz ne dersiniz? Önerilerinize açığım. Tercihim 0 almak, bütçem 80 diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektroniği sıkıntılı yani biraz pahalı gelebilir ilk motosikletim demişsiniz bakımı zor gelebilir. ama kullanımda çok etkili bir motorsiklet

İyi bakarım diyorsanız 1 numara bir motosiklet

Bakamam dersiniz Benelli 125s öneririm

Elektroniği sıkıntılı yani biraz pahalı gelebilir ilk motosikletim demişsiniz bakımı zor gelebilir. Ama kullanımda çok etkili bir motosiklet.

İyi bakarım diyorsanız 1 numara bir motosiklet.

Bakamam dersiniz Benelli 125s öneririm.

Teşekkür ederim. Ona da bakacağım.

Elektroniği sıkıntılı yani biraz pahalı gelebilir ilk motosikletim demişsiniz bakımı zor gelebilir. Ama kullanımda çok etkili bir motosiklet.

İyi bakarım diyorsanız 1 numara bir motosiklet.

Bakamam dersiniz Benelli 125s öneririm.

Tvs Raider 125 mi Benelli 125s mi peki sizce piyasa yedek parça ve kullanım açısından.

Benelli 125 daha ucuz yedek parça bakımından ama tvs Raider 125 daha uzun süre kullanılabilir gibi duruyor daha önce Benelli 125 sahibi olmuştum yani biraz sorunları var ama bence tvs Raider daha pahalı olmasına rağmen daha zevkli duruyor

Tvs fiyat performans gibi duruyor.

Son düzenleme:
Benelli 125 daha ucuz yedek parça bakımından ama tvs Raider 125 daha uzun süre kullanılabilir gibi duruyor daha önce Benelli 125 sahibi olmuştum yani biraz sorunları var ama bence tvs Raider daha pahalı olmasına rağmen daha zevkli duruyor.

Tvs fiyat performans gibi duruyor.

Peki Benelli'de ne tür sorunlar yaşadınız.

Zincir atması ve stop etmesi gibi durumlar olabiliyor ve bazıları sanayilik sanayiye girdiğinde 1-2 hafta sanayide çıkmıyor. Sürekli birşeyler atıyor, düşüyor.

Tanıdığımla konuştum tvs'nin arka stoplarında sorun olabiliyormuş nedeni arka stop yayının korunaklı olmamasıymış korunaklı olmadığı için rüzgardan atıyormuş el ile düzeltilmesi 30DK-1SA olabiliyormuş motosiklet çok titriyormuş titremeden dolayı vidaları dahi düşüyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı