80 bin TL laptop önerisi

josebrio

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bütçe maksimum 80 bin TL, genel kullanım amaçlı olsun ama her oyunu da yüksek ayarlarda zorlanmadan oynayabileyim. İnternetten güvenmediğimden mağazadan almak istiyorum. Teknosa, Vatan, MediaMarkt gibi olursa iyi olur. Beni en azından 4-5 sene hiç zorlanmadan götürsün, ekran çözünürlük, parlaklık güzel olsun, sorun çıkarmasın. HP, Monster, Casper gibi markalar olmasın. Teşekkürler.

Kalan parayla da güzel bir 2K monitör alabilirsiniz. Ekranı pek iyi değil cihazın.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum kafam çok karışıyor baktıkça, bu aşağıdakiler hoşuma gitti gibi fakat karar veremiyorum. İşlemci ve ekran kartının birlikte optimum olup olabildiğince yeni teknoloji olmasını istiyorum Intel olması şart işlemcinin ekran kartının da minimum 4060-4070 olması şart gibi ama ekran kalitesi bazı modellerde çok düşükken mesela Asus vivobook oled ekran 3k çözünürlük sunuyor yani anlatmak istediğim şeyi anlatabildim mi bilmiyorum. İşlemci ekran kartı iyi olsun ama en üst düzey olmasına gerek yok ama olabildiğince bu fiyata ikiside maksimum olsun aynı zamanda ram en azından 32 GB olsun istiyorum hard disk en az 1 gb SSD olsun ekran yenileme hızı parlaklık ve çözünürlük ve ses te önemli hepsinden maksimum olsun ama düzeyleri birbirine yakın olsun bişey çok iyi bişey çok kötü olmasın kısaca yardımlarınızı bekliyorum sağolun varolun

1)Acer Predator Helios 16 PH16-71-96T0
2)MSI Creator Z16P B12UGST-038TR
3)Asus ROG Strix G16 BMG614JVN315727
4)Asus Vivobook Pro 16X OLED K6604JI-MX010W
5)Dell G16 Gaming 7630 G76302401010U Notebook

Bu bütçeye sakın nitro tuf victus falan almayın belki biri önerir falan belli olmaz asla ve katta almıyorsun.

Predator acer
Omen hp
ALienware dell
Asus rog

Bunlara bak.
Acer neden hariç hocam? Diğer markalardan model verebilir misin beğendiğin

Sanırım bunu alıcam arkadaşlar

MSI Katana 17 B13VGK-489TR Notebook

Son düzenleme:
100 dereceyi görüyor Helios 16 modeli 13900HX'i soğutamadığı için. 18 modelini ucuza bulursanız tercih edebilirsiniz, soğutması daha başarılı kasa boyutu büyük olduğu için. Şunu da unutmamak lazım, Acer Dci p3 renk gamını tamamen kapsayan üstün bir ips paneli en ucuza veren marka Türkiye'de.

MSI Katana 17 B13VGK-489TR Notebook
MSI'in Katana modelleri alınmaz. Kasası çok daha kötü Vector'e kıyasla.

100 dereceyi görüyor Helios 16 modeli 13900HX'i soğutamadığı için. 18 modelini ucuza bulursanız tercih edebilirsiniz, soğutması daha başarılı kasa boyutu büyük olduğu için. Şunu da unutmamak lazım, Acer Dci p3 renk gamını tamamen kapsayan üstün bir ips paneli en ucuza veren marka Türkiye'de.

MSI'in Katana modelleri alınmaz. Kasası çok daha kötü Vector'e kıyasla.
MSI Vector 17 HX A14VFG-228TR
Asus ROG Strix G18 G814JI-N6108

Peki bu 2 modelden hangisi hocam?

Geri
Yukarı