800-900 TL'ye LG G3 Beat

Burak kar

Hectopat
Daha fazla  
LG'ye bir hevesim var, almayı düşünüyorum. Yalnız bütçem 800-900 TL civarında. G3 Beat çok hoşuma gidiyor. Kullanan var mı, geri dönüşümü nasıl ? Pişman mısınız ? Aydınlatırsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G3 beat donanım olarak kötü bir telefon o fiyata daha iyi telefonlar var, Asus Zenfone 5-6 ya da E5 almalısınız. 1 GB RAM olan Android telefon almayınız.

Bence almayın. İlla ki LG alacağım diyorsanız 200 lira daha koyun LG G2 alın kesinlikle pişman olmazsınız.

hocam benim tavsiyem bütçeyi biraz daha arttırıp lg g2 32 gb almanız g3 kuzenimde var çok sorunlu bir telefon g3 beat nasıldır bilmiyorum ama bence g3 e bulaşmayın bütçenizi arttıramıyorsanız 2.el g2 alabilirsiniz sizin için çok daha mantıklı olur

Cihaz aslına bakılırsa çok kötü bir cihaz değil. Beki daha iyi emsalleri vardır fakat G3 bataryası gibi hemen bitip yolda bırakmamakla birlikte çok hoş bir arayüzü var. Almak istiyorsan alabilirsin.

Herkese yorumları için teşekkürü borç bilirim. Yalnız Lg G3 Beat yokmuş aldığım yerde bende bir çılgınlık yapıp Iphone 5 aldım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı