800 bin TL otomobil önerisi

1.5 3 silindir hocam yakıt olarak daha iyi ancak gidiş olarak zayıf kalıyor. Bu dediklerim düz yol için turbo beslemeli araç ile atmosferik rampada kapıştırılmaz.

1.6 TDI Passat ile deneyebiliriz sorun yok. 1.2 100 ya da 130 hp turbo benzin Corsa F EAT8 ile denedik 3 boy muydu 4 boy muydu hatırlayamadım.
Evet 1.5 atmosferik motorlar genelde bagirmaktan baska bir sey yapmiyor ama 1.5ten sonra ister atmosferik olsun ne olursa olsun 1.0 motor ile kapismaya bile girmez.

1.6 TDI passat ile corsa 1.2T 130 bg duz yolda denediniz ve passat 3-4 boy fark mi atti? Sanki 140 150kmye kadar corsa fark atar gibi duruyor, elbette yuksek hizda passat alir.

Evet 1.5 atmosferik motorlar genelde bagirmaktan baska bir sey yapmiyor ama 1.5ten sonra ister atmosferik olsun ne olursa olsun 1.0 motor ile kapismaya bile girmez.

1.6 TDI passat ile corsa 1.2T 130 bg duz yolda denediniz ve passat 3-4 boy fark mi atti? Sanki 140 150kmye kadar corsa fark atar gibi duruyor, elbette yuksek hizda passat alir.
1.6 corolla kullanmaktayım hocam ben. Corolla ile corsa denedik kaç boy geçtim hatırlamıyorum. Passat ise 195 son hocam görmüyor üstünü. Passatı'da geçiyor corolla, 1.6 TDI 120 Hp olanı.

1.6 corolla kullanmaktayım hocam ben. Corolla ile corsa denedik kaç boy geçtim hatırlamıyorum. Passat ise 195 son hocam görmüyor üstünü. Passatı'da geçiyor corolla, 1.6 TDI 120 Hp olanı.
Katiliyorum hocam 1.6 corolla bende kullandim rampalarda vs cok guzel kaciyor ayrica virajdaki verdigi guven de cok iyiydi. 1.2 Turbo corsa kullanmadim hic gectigini duydugumda sasirdim demek ki fabrika verileri tutmuyor verilere bakilirsa corsanin baya fark atmasi lazim corollaya.

Geri
Yukarı