800 TL Bluetooth kulaklık önerisi

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 800TL'ye kadar bir Bluetooth kulaklık önerisi verebilir misiniz? Tam 800 olmasına gerek yok belki daha ucuza daha iyiler vardır, amaç bozulmasın iyi gitsin.
Kulak üstü ve kulak içi silikonsuz olarak iki tane öneri istiyorum. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar 800TL'ye kadar bir Bluetooth kulaklık önerisi verebilir misiniz? Tam 800 olmasına gerek yok belki daha ucuza daha iyiler vardır, amaç bozulmasın iyi gitsin.
Kulak üstü ve kulak içi silikonsuz olarak iki tane öneri istiyorum. Teşekkürler.
Ne için kullanacaksınız hocam? Oyun için mi yoksa müzik, film falan izlemek için mi?

Havit alın. 2 sene önce Gamenote modelini kullanmıştım fiyatına göre iyi bir kulaklık ama uzun vadeli değil gerçi belirttiğiniz bütçede hiçbir teknolojik ürün uzun vadeli değil ama kötünün iyisi diyebilirim.

Ben attığım Havit'in 630BT'nin Pro modelini kullanıyorum alalı daha 3 ay oldu suanlik memnunum ama ne kadar uzun vadeli olacak orasını bilemiyorum.

Son düzenleme:
Ne için kullanacaksınız hocam? Oyun için mi yoksa müzik, film falan izlemek için mi?
Genel. Film müzik odaklı daha çok

QCY T20 bende var, aşırı şişman bi kulaklık. Kulağınızdan düşüp ağrıtıyor. Kimseye önermem.

Ben attığım Havit'in 630BT'nin Pro modelini kullanıyorum alalı daha 3 ay oldu suanlik memnunum ama ne kadar uzun vadeli olacak orasını bilemiyorum.
Kaç yıl götürür acaba?

Son düzenleme:
Genel. Film müzik odaklı daha çok

QCY T20 bende var, aşırı şişman bi kulaklık. Kulağınızdan düşüp ağrıtıyor. Kimseye önermem.

Kaç yıl götürür acaba?
O konuda yorum yapamam hocam dediğim gibi bende alalı daha 3 ay civarı oldu suanlik epey memnunum ama zamanla ne olur bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı