800 TL kulaklık önerisi

Arda Geylan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, müzik dinlemek için uygun, rahat taşınılabilir 800-500₺ arası kulaklık öneri misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kullanmadım ama bu kulaklık çok övülüyor. Hi-Res özelliği de varmış ve hatta kıvrılabiliyor. Çantada taşıması da kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanmadım ama bu kulaklık çok övülüyor. Hi-Res özelliği de varmış ve hatta kıvrılabiliyor. Çantada taşıması da kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu anda epey'de görünen fiyat daha fazla bir de. 460 liraya düştü. Hepsiburada'nın dört saatlik indirimlerinde. Imkan olursa ben de almayı düşünüyorum.

Merhaba, Taotronics Soundsurge 85 modelini kullanıyorum. Kendi fiyat bandında ses kalitesi konusunda neredeyse rakipsiz. Ergonomisi rahat. ANC kararında çalışıyor. Tek eksik noktası yüksek seste dışarıya ses vermesi. Ancak Anker Soundcore Life Q10 modeli ile arasında ses kalitesi konusunda 350 TL fiyat farkına değecek bir fark bulunmamakta bence. Bu şartlarda Life Q10 alırsanız işinizi görecektir. Paranız da cebinizde kalır.

Geri
Yukarı