800 TL'ye Telefon Önerisi

Zenfone 5 kullanıyorum ortalama bir kullanımda günü rahat çıkarıyorum. Ayrıca telefon 700 liralık fiyatının çok daha üzerinde bir performans veriyor zaten bunu anlamanız için illa ki almanıza gerek yok kullanıcı yorumlarını okuyarak anlayabilirsiniz.

Güncelleme işine gelirsek cihazlar 4.3 ile geliyor, 4.4.2 Kitkat geldi ve herkes yükledi, ayrıca 5.0 Lollipop için de Asus' un sözü var Nisan' a ufak bir gecikme ile gelicek ama olsun.

Ayrıca boyutu dert etmeyen arkadaşlar batarya yönünden Zenfone 6' yı tercih etmeliler, o batarya konusunda biraz daha başarılı.

Zenfone serisine bakmanı tavsiye ederim. Fiyatına göre en iyisi. Zenfone 5 kullanıyorum ve çok memnunum Android güncellemeleri geliyor. Bazı arkadaşlar operatör telefonlarını da tavsiye etmişler ama kesinlikle tavsiye etmiyorum onları çünkü operatör telefonları sağlam olmamakla birlikte 2 yıl beklesen bile güncelleme çıkarmıyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı