8000-10000 TL civarı telefon tavsiyesi

Bütçe
8000-10000

agshin45

Decapat
Daha fazla  
8000-12000 TL civarı telefon önerisi istiyorum. Oyunlarda kasmasın. Ara sıra Brawl Stars, EA FC Mobile falan oynuyorum (Redmi Note 9) çok kasıyor. Samsung'a geçmek istiyorum bir yandan ama olmasa da olur. Bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Samsung S20Fe alabilirsin. Güncelleme desteği bitti ama işlemcisi çok iyi. İstersen farklı romlar kurabilirsin sana kalmış.

Güncelleme desteği olsun dersen A34 öneririm. 3 sene daha güncelleme alacak pili bitmiyor. Ben kullanıyorum memnunum.

Oyun performansı için Exynos'lu bir cihaz almayın sakın. Samsung alacaksanız 12-13 bin civarında almak şartıyla A34 mantıklı, üstü pahalı kaçar. Onun dışında sıfır olarak Redmi Note 11 Pro+, Camon 20s Pro 5G ve Vivo V25 gibi cihazlar var. İkinci el düşünürseniz Poco F4 veya Realme GT2 bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Samsung tarafında A25, Xiaomi tarafında ise Redmi Note 11 Pro+ alınabilir. Bütçe artarsa aynı şekilde A34 veya Poco F4 alınabilir. Samsung cihazlar genellikle daha dengeli ve gündelik kullanım odaklı olur. Xiaomi cihazlar ise oyun ve performansı odaklı olur.

8000-12000 TL civarı telefon önerisi istiyorum. Oyunlarda kasmasın. Ara sıra Brawl Stars, EA FC Mobile falan oynuyorum (Redmi Note 9) çok kasıyor. Samsung'a geçmek istiyorum bir yandan ama olmasa da olur. Bir öneriniz var mı?
Samsung alacaksan şiddetle s20fe 2. El temiz öneririm.
Aksi takdirde alacağın tüm a,m,f serisi Kasım kasım donuyor ben A33 aldığımda çok iyiydi 1. Yıl kasmalar başladı şu an 2. Yıl çok kasıyor.
S20fe iyidir ama onu alabilirsen onu tercih et bence.

Geri
Yukarı