8000-10000 TL'ye Ekran kartı önerisi

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an GTX 1060 6 GB ekran kartım var, sistem yükseltmeyi düşünüyordum. İtopya'da geçen gün Gigabyte RTX 3060 12 GB Gaming OC'nin 8300'e satıldığını gördüm. Kredi kartı ekstresini ödediğimde alacaktım fakat bugün ekran kartının sitede olmadığını gördüm. Tekrardan gelir mi? Ve başka 8-10k civarı tavsiye edebileceğiniz ekran kartı var mı?

Merhaba arkadaşlar, şu an GTX 1060 6 GB ekran kartım var, sistem yükseltmeyi düşünüyordum. İtopya'da geçen gün Gigabyte RTX 3060 12 GB Gaming OC'nin 8300'e satıldığını gördüm. Kredi kartı ekstresini ödediğimde alacaktım fakat bugün ekran kartının sitede olmadığını gördüm. Tekrardan gelir mi? Ve başka 8-10k civarı tavsiye edebileceğiniz ekran kartı var mı?

XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black RX-675XYTBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

Gaming gecesinde fiyatı düşer ise alabilirsin RTX3090'nın rakibidir.

Yarın Gaming gecesinde güzel kartlar düşecektir

Gaming gecesinde fiyatı düşer ise alabilirsin RTX3090'nın rakibidir.
Rtx gibi Işın izleme özelliği var mı?

RTX 3060 yerine RX 6600 XT modelini öneririm stokta 3060'tan çok daha güçlü ve daha ucuz şu an İncehesap'ta 6300TL'ye satılıyor olması gerek.

Evet var. Kıyasla NVIDIA'ya göre performansı düşük.
Sistem yükseltmeyi biraz da Nvidia'nın rtx özelliğinden dolayı düşünüyordum aslında. O yüzden önceliğim biraz da o. Peki kankam elimde şuan ryzen 5 3600 var. Sonrasında onu da yükseltmeyi düşünüyorum fakat bu dediğin kartı alırsam şuan çok darboğaz yaşar mıyım? Donmalar, takılmalar olur mu?

RTX 3060 yerine RX 6600 XT modelini öneririm stokta 3060'tan çok daha güçlü ve daha ucuz şu an İncehesap'ta 6300TL'ye satılıyor olması gerek.
Herkes AMD önermiş, böylesi daha uygun ama ben biraz da Nvidia'nın rtx özelliğinden dolayı geçiş yapmak istiyorum aslında

Yeni konular

Geri
Yukarı