8000 TL'ye kadar oyun ve gündelik kullanım için kulaklık önerisi

Okan Terim

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta sorduğum gibi bir kulaklık arıyorum. Razer Barracuda Pro tarzı bir şey istiyorum alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıyor musunuz peki hocam? Sonuçta 8000 TL para vereceğim emin olmadan almak istemiyorum. Oyun tarafı benim için daha önemli. Kraken Pro V3 ile oyun tarafında çok bir farkı var mıdır?

ben de blackshark x v2 var. kablolu işimi görüyor. o kadar kulaklığa para verir miyim zevkler ve renkler meselesi. kullanan arkadaşlar daha yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

arkadaş da güzel bir Sennheiser önerisi sunmuş.

Ben de BlackShark X V2 var. Kablolu işimi görüyor. O kadar kulaklığa para verir miyim zevkler ve renkler meselesi. Kullanan arkadaşlar daha yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Hocam kafamda aradığım tarz bir şey oturtup ikinci el bakacağım dediğiniz gibi 8000 lira çok uçuk. Temiz Barracuda Pro buldum fakat oyun performansından tam emin olamadım.

Hocam oyun önplanda benim için uygun mudur acaba?

Hocam kafamda aradığım tarz bir şey oturtup ikinci el bakacağım dediğiniz gibi 8000 lira çok uçuk. Temiz Barracuda Pro buldum fakat oyun performansından tam emin olamadım.

Hocam oyun önplanda benim için uygun mudur acaba?

1708637259445.png

Sennheiser kulaklık hiç kullanmadım fakat aşırı şekilde tavsiye edilen bir kulaklık markası. Hi-Fi kulaklıkları yapıyor bu marka ayrıca stüdyo kulaklıkları da üretiyor. Oyun için uygun mudur bilemem fakat ses kasmak için en ince ayrıntıyı sanki size o ortamdaymış gibi his vericeğinden eminim. Sennheiser kulaklıkların özellikleri orijinal ses ile sizi buluşturmasıdır hocam. Ayrıca eğer almaya karar verirseniz bir deneyim konusu açar mısınız?

Eki Görüntüle 2123681

Sennheiser kulaklık hiç kullanmadım fakat aşırı şekilde tavsiye edilen bir kulaklık markası. Hi-Fi kulaklıkları yapıyor bu marka ayrıca stüdyo kulaklıkları da üretiyor. Oyun için uygun mudur bilemem fakat ses kasmak için en ince ayrıntıyı sanki size o ortamdaymış gibi his vericeğinden eminim. Sennheiser kulaklıkların özellikleri orijinal ses ile sizi buluşturmasıdır hocam. Ayrıca eğer almaya karar verirseniz bir deneyim konusu açar mısınız?
teşekkürler hocam. açarım tabiki.

Yeni konular

Geri
Yukarı