8000₺‘ye 2 adet telefon tavsiyesi

Bütçe
8000 ₺

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba 8000 TL bütçe ile 2 tane telefon almam lazım.
1) Bir tanesi annem için olacak. Telefona hiç bakmaz genelde o yüzden alınabilecek en temel seviye Android cihazı istiyorum. Pili uzun gitsin iyi kötü internete girip haber filan okusun, en önemlisi uzun süre bozulmadan, sıkıntı çıkarmadan idare etsin. 2-3 bin civarı bulunabilirse kalan paraya da kendime alacağım.
2) Diğer telefon benim için olacak. Şu anki telefonum Xiaomi Redmi Note 4(Snapdragon 625 4 GB RAM 64 GB hafıza 5500MAH batarya) mevcut telefonumdan daha iyi özelliklerde olması lazım. Pili ekran açıkken 10 saat civarı gitse yeterli. Takılma, donma olmasın birkaç sene mümkünse. Kamerası iyi olsun benim telefonun çok kötü çünkü. Bana kalan parayla alabileceğim en F/P telefonu önerebilirseniz sevinirim.
3) Eğer 2.maddedeki istediklerime uygun bir telefon yoksa sadece annem ve babam için alacağım. Babam içinse gene Redmi Note 4‘ten iyi olsa yeterli. İnternete hızlı girsin, pili uzun gitsin sorun çıkarmasın yeterli.

Eğer 8000 ₺'niz olsaydı en F/P olarak hangi 2 telefonu alırdınız onu da yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-xiaomi-redmi-note-11-fiyati,700139932.html senin.
annenin.
8290 TL.

Ya bu Reeder'dan emin değilim hiç güven vermedi bozulacak gibi duruyor. Kullanan var mı performansları nasıl? Daha ucuza da modelleri var. 3 kameralı filan anneme lüks gelir internete girsin yeter ona. Öneri için teşekkür ederim yine de.

Bir de benim 4-5 yıllık Redmi Note 4‘te de 4 GB RAM var bu Redmi Note 11'de de 4 GB RAM var performans olarak farkı var mı ki? Fark yoksa mümkünse 6 GB ya da 8 gb‘lı model varsa ona bakayım.

Ya bu Reeder'dan emin değilim hiç güven vermedi bozulacak gibi duruyor. Kullanan var mı performansları nasıl? Daha ucuza da modelleri var. 3 kameralı filan anneme lüks gelir internete girsin yeter ona. Öneri için teşekkür ederim yine de.

Bir de benim 4-5 yıllık Redmi Note 4‘te de 4 GB RAM var bu Redmi Note 11'de de 4 GB RAM var performans olarak farkı var mı ki? Fark yoksa mümkünse 6 GB'ya da 8 gb‘lı model varsa ona bakayım.

8008 TL

Son düzenleme:

Geri
Yukarı