8000TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

Venocom

Kilopat
Merhaba, oyuncu koltuğu bakıyorum ama pek anlamadığım bir şeydir. Oturunca arkası sert olmayacak, bele batmayacak ve yazın terletmeyecek bir koltuk arıyorum. Nelere dikkat etmeliyim alırken bilmiyorum. Mesela Amazon'dan bu ürüne baktım nasıldır bu? Ayrıca xDrive markası çok var Amazon'da. Prime olduğu için de bu iki markayı yarına sipariş edebiliyorum. Hangisini tercih etmeliyim? Başka önerilerinize de açığım.

xDrive kullanıcısıyım, deri koltuk ve çok da rahat değil bu yeni çıkan kumaşımsı tip koltukları yakınımdaki kişiler baya öneriyor bende HAWK markasından almayı düşünüyorum bakmanı tavsiye ederim. (xdrive deri olduğu için short giyip terlediğin zaman koltuk nemli gibi oluyor sonra koltuğun derileri parçalanıyor.)

Merhaba, oyuncu koltuğu bakıyorum ama pek anlamadığım bir şeydir. Oturunca arkası sert olmayacak, bele batmayacak ve yazın terletmeyecek bir koltuk arıyorum. Nelere dikkat etmeliyim alırken bilmiyorum. Mesela Amazon'dan bu ürüne baktım nasıldır bu? Ayrıca xDrive markası çok var Amazon'da. Prime olduğu için de bu iki markayı yarına sipariş edebiliyorum. Hangisini tercih etmeliyim? Başka önerilerinize de açığım.

Exvega modelini almaya karar verirsen visco yastık ekleyip satın almanı öneririm.

Hawk'la ilgili pek iyi şeyler okumadım.

Geri
Yukarı