Casper Excalibur RTX 4060 laptop alınır mı?

779865

Yoctopat
Casper Excalibur alacağım, sizce sistem nasıl? 3 ms olması sorun yaratır mı?

Screenshot_20240428_014035_Gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster ve Casper dışında ne alıyorsan al Casper kullanıyorum performans sorunu vs yaşamıyorum 3 yıldırda kullanıyorum servis yüzü görmedi ama gerek yok gerekirse yurt dışında al vergiyi Türkiye'ye vereceğine yurt dışından almak daha iyi.

Monster ve Casper Türk markası değil de ABD veya Avrupa markası olsaydı bu kadar karalanmazdı. Ne yaptı Türkler size. Sonra neden biz gelişemiyoruz. Adam Çin'den adı hiç duyulmadık ürün alıyor, tüm para Çin ekonomisine kalıyor. ASUS veya MSI'da alsan Çin yine kazançlı. Apple ürünü yerlere sığdıramıyorlar, ama yaşadıkları sorunları dile getiren yok. Her markayı hemen hemen kullandım. Fabrikanın bir ucundan MSI anakart çıkıyorsa diğer ucundan Clevo anakart çıkıyor. Aynı durum ülkemizde de var. Vestel ürün çıkartır ama Regal markasıda yine aynı fabrikadan çıkar. Boyu değil işlevi önemli.

Monster ve Casper Türk markası değil de ABD veya Avrupa markası olsaydı bu kadar karalanmazdı. Ne yaptı Türkler size. Sonra neden biz gelişemiyoruz. Adam Çin'den adı hiç duyulmadık ürün alıyor, tüm para Çin ekonomisine kalıyor. ASUS veya MSI'da alsan Çin yine kazançlı. Apple ürünü yerlere sığdıramıyorlar, ama yaşadıkları sorunları dile getiren yok. Her markayı hemen hemen kullandım. Fabrikanın bir ucundan MSI anakart çıkıyorsa diğer ucundan Clevo anakart çıkıyor. Aynı durum ülkemizde de var. Vestel ürün çıkartır ama Regal markasıda yine aynı fabrikadan çıkar. Boyu değil işlevi önemli.

Senin dediğin ile bizim dediğimiz tamamen farklı MSI ASUS gibi markalar Monster Casper gibi markalarla aynı fiyatlara satılıyor ve daha kalitesiz oluyor sence kaliteli alıp 7 8 sene kullanmakmı yoksa Monster alıp uçak kaldırmakmı.

A

Senin dediğin ile bizim dediğimiz tamamen farklı MSI ASUS gibi markalar Monster Casper gibi markalarla aynı fiyatlara satılıyor ve daha kalitesiz oluyor sence kaliteli alıp 7 8 sene kullanmakmı yoksa Monster alıp uçak kaldırmakmı.

ASUS laptopumda oldu, Casper laptopumda oldu. Şu an Monster sahibiyim. İçi çürük olanın kasası sağlam ve kaliteli olur. Pert olmuş onlarca ilana bakabilirsin. Demek istediğim anakartları aynı fabrikadan çıkıyorken fark varsa bu işçilik farkı olabilir. Açıkçası ben ürünleri kullanırken aşırı bir fark yaşamadım. Kaliteli dediğiniz markaların yabancı forum sitelerini takip edin. Yüzlerce şikayet dolusu yorum var sizin tercih ettiğiniz markaların. Ülkemizde bu markaların Türkçe forum sitesi olmadığından gözle gözükmüyor. Sonuçta tüm fabrika ürünleri otomasyon seri imalat. Ancak el yapımı bir işçilik kaliteli olabilir.

Geri
Yukarı