85.000 TL laptop önerisi

Bütçe
85000
Bu bütçe varken 4070 alinmaz. Ayrica 4070'li laptoplar son zamanlarda 36ya kadar dustu 55 cok.

Al 32'li sistem. Sadece islemcisi ayni ama 1 nesil asagida performans farki da yuzde 3 4 falan.

HP laptoplar pek onerilmiyor ama bakabilirsiniz. Ayrica iki sistemde FreeDOS ayrica Windows 11 almaniz gerekbilir.

HP laptoplar pek onerilmiyor ama bakabilirsiniz. Ayrica iki sistemde FreeDOS ayrica Windows 11 almaniz gerekbilir.
windows 11 15bin lira mi kardesim 60 liraya aliyosun. Hp victus ekrani ortalama onun disi sorunu yok.

Zaten adamin butcesine yakisan GPU 4080dir.

Asus rog veya MSI vector bakiniz.

Windows 11 15bin lira mi kardesim 60 liraya aliyosun. HP Victus ekrani ortalama onun disi sorunu yok.

Zaten adamin butcesine yakisan GPU 4080'dir.

Benim dedigimi anlamadiniz herhalde benim attigim sistemde FreeDOS zaten o yüzden soyledim. Ayrica 60 liraya alinanlar gercek degil orijinal almasi daha iyi olur o mantikla bedavayada yapilir zaten. Sizin attiginiz sistemede bakabilirsiniz dedim ayrica.

windows 11 15bin lira mi kardesim 60 liraya aliyosun. Hp victus ekrani ortalama onun disi sorunu yok.

Zaten adamin butcesine yakisan GPU 4080dir.

Asus rog veya MSI vector bakiniz.
ayrica ortalama ekran arkadasin kullanim sekline gore onermem.

Benim dedigimi anlamadiniz herhalde benim attigim sistemde FreeDOS zaten o yüzden soyledim. Ayrica 60 liraya alinanlar gercek degil orijinal almasi daha iyi olur o mantikla bedavayada yapilir zaten. Sizin attiginiz sistemede bakabilirsiniz dedim ayrica.

ayrica ortalama ekran arkadasin kullanim sekline gore onermem.
Ben o arkadasa attigim laptopu ONERMEDIM. 4070in 40a bile var oldugunu gosterdim. 80 butceye 4070 alinmaz.

2024 versiyonlarını geçtim bu Yoga Pro 9 2023 Türkiye versiyonlarından birisi, toplam 7 Türkiye versiyonundan üç tanesinin satışı var olarak gözüküyor Lenovo istatistiklerine göre ama sadece 1 tanesini aratıp bulabiliyorsunuz o da attığım linkteki model ama bunu da sadece Mediamarkt sitesinde bulabiliyorsunuz ve mağaza stoklarında olmamasına rağmen satın alma seçeneği aktif, kafam karıştı.

Teşekkürler hemen inceleyeceğim.

Arkadasin attığı sistemler gayet guzel.

2. sistem 70 bin civari eger param kalsin diyorsan yine cok iyi sistem 1. sistemde 78-80 bin arasi ikisi arasinda karar verip alabilirsin.

Arkadasin attığı sistemler gayet guzel.

2. sistem 70 bin civari eger param kalsin diyorsan yine cok iyi sistem 1. sistemde 78-80 bin arasi ikisi arasinda karar verip alabilirsin.

Ve FreeDOS sistemler bu arada yine dedigim gibi orijinal Windows 11 ayri olarak alabilirsin.

Buradaki MSI ve Asus modellerin pil ömrü nasıldır acaba? Ekran kartının watt değeri gözümü korkuttu biraz o açıdan.

Geri
Yukarı