8500 TL'ye kadar laptop önerisi

flaxiuS

Hectopat
Daha fazla  
Basit oyunlar ve Office programları için kullanılacak laptop arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.com.tr

Bu oyun amaçlı bir laptop değil.

İşlemcisi 8 verimlilik çekirdeğinde 12. nesil Intel Gracemont mimarisine sahip ve sadece 15W. Intel UHD graphics dahili grafik birimini kullanıyor.

Ancak günlük işleri oldukça hızlı yapıyor.

720p oyun testi videoları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8GB LPDDR5 4800MHz lehimli bellek ile geliyor ve bellek artırılamaz.

Aynı cihazı günlük işler için kullanıyorum. Hafif oyunları 1080p çözünürlükte, hafiften bir tık yukarıda oyunları da 720p çözünürlükte oynatabilir belki.

Son düzenleme:
Amazon.com.tr

Bu oyun amaçlı bir laptop değil.

İşlemcisi 8 verimlilik çekirdeğinde 12. nesil Intel Gracemont mimarisine sahip ve sadece 15W. Intel UHD graphics dahili grafik birimini kullanıyor.

Ancak günlük işleri oldukça hızlı yapıyor.

720p oyun testi videoları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8GB LPDDR5 4800MHz lehimli bellek ile geliyor ve bellek artırılamaz.

Aynı cihazı günlük işler için kullanıyorum. Hafif oyunları 1080p çözünürlükte, hafiften bir tık yukarıda oyunları da 720p çözünürlükte oynatabilir belki.

Bu laptop dışında bir önerin var mı?

Bu laptop dışında bir önerin var mı?
Amazon.com.tr

Bir de bu var, AMD versiyonu. Ama bütçenizi aşıyor. Intel versiyonundan biraz daha iyi olması lazım.

Burada incelemesi var.

@flaxiuS bu arada,

Intel versiyonunun fiziksel 8 çekirdeğe

AMD versiyonunun fiziksel 4 çekirdek ve mantıksal 8 çekirdeğe sahip olduğunu da not olarak düşeyim.

Hangisinin daha iyi olduğu tartışılır, bana kalırsa fiziksel 8 çekirdekli olanı tercih etmek daha mantıklı olur. Ama grafik birimi bakımından AMD olan daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı