8BitDo Ultimate alınır mı?

ateseren11

Hectopat
Arkadaşlar selam, bugünlerde gamepad arayışındayım ve sizden yardım bekliyorum. Yaklaşık olarak 3.000 TL bütçem var ve bu bütçe ile en iyi fiyat/performans Gamepad'i almak istiyorum. Önümde iki tane seçenek var gibi duruyor;
1. 8BitDo Ultimate.
2. Xbox 9. nesil.

Sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim? Veya önerebileceğiniz başka bir model var mı?
Bir de ben güncel olarak Logitech F710'a sahibim. Sizce bu iki Gamepad'den birisine geçersem bana seviye atlatmış gibi hissettirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bence 8BitDo.

Artarsa bütçen RAZER WOLWERİNE V2 olabilir.

Bence 8BitDo.

Artarsa bütçen RAZER WOLWERİNE V2 olabilir.
hocam peki sizce logitech f710'den sonra seviye atlamış gibi hissettirir mi? ergonomik olarak hiç iyi hissettirmiyor f710

bu iki ürün aynı değil mi? Birde benim bilgisayarımda bluetooth yok sorunsuz bir şekilde bağlayabilir miyim?

Yalnız bu model son birkaç aydır gümrük dahil 2200 TL'ye alınabiliyordu acil değilse bence biraz takip edin belki düşer. Tabi tercih sizin.

İkisi arasında kalıp Xbox 9. nesil tercih ettim. Sebebi de tamamen TR garantili olması oldu. Ergonomik olarak bence bu iki kol rakiplerinin çok önünde. Uzun kullanımda daha rahatlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı