Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Yer
İstanbul
Merhaba. Bu fiyata bedava diyebilirim. Kendisi görmüş olduğunuz gibi SSS tier kısmında zaten. Kuşkusuz alınabilecek bir ürün.

Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Amazon Prime üyeliği ile almayı unutmayın.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2024.03.29 - 03.50.05.72.png
    Desktop Screenshot 2024.03.29 - 03.50.05.72.png
    55,4 KB · Görüntüleme: 1.446
Merhaba. Bu fiyata bedava diyebilirim. Kendisi görmüş olduğunuz gibi SSS tier kısmında zaten. Kuşkusuz alınabilecek bir ürün.

Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Amazon Prime üyeliği ile almayı unutmayın.
Almazsan sabah tükencek türden bir ürün galiba.
Forzad'da jiroskop özelliği ile pcde kullanılır mı bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 8BitDo'nun PS kolu şeklinde ürünleri var mı? Xbox tasarımına alışkın değilim.

Bu fiyatta yok diye biliyorum. Alışırsınız yahu. 1-2 gün zorluk çekersiniz ama elinde sonunda alışırsınız.

Almazsan sabah tükencek türden bir ürün galiba.
Forza'da jiroskop özelliği ile PC'de kullanılır mı bu?

O konuda bir bilgim yok hocam.

@Kaan Diktaş Bildirimlerden gördüm ve hemen atladım konuya. Öncelikle bilgi ve öneri için teşekkür ederim. 😍

Bunun PS dizilimli versiyonu var mı?
Bunu almak yerine 1000 TL daha verip 9. Nesil özel tasarlanmış Xbox kolu mu alsam daha mantıklı olabilir? Yoksa bunu alsam uzun yıllar üzmeden kullandırtır mı kendisini?

@Kaan Diktaş bildirimlerden gördüm ve hemen atladım konuya. Öncelikle bilgi ve öneri için teşekkür ederim. 😍

Bunun PS dizilimli versiyonu var mı?
Bunu almak yerine 1000 TL daha verip 9. nesil özel tasarlanmış Xbox kolu mu alsam daha mantıklı olabilir? Yoksa bunu alsam uzun yıllar üzmeden kullandırtır mı kendisini?

PS dizilimli versiyonu bulunmuyor. 1K TL daha fazla verip 9.nesil özel tasarlanmış almak bana göre mantıksız. Arada 1K TL'ye değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum. Uzun yıllar üzmeden götürür merak etmeyin.

PS dizilimli versiyonu bulunmuyor. 1K TL daha fazla verip 9.nesil özel tasarlanmış almak bana göre mantıksız. Arada 1K TL'ye değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum. Uzun yıllar üzmeden götürür merak etmeyin.
1711674765375.png

Türkiye'de ki fiyat ile 200 TL fark ediyor neredeyse. Tasarım olursa sevdiğim renk olan kırmızı ile beyazın birleşimi bir şey oluyor. :D

Ama sizin dediğinize göre bu önerdiğiniz kolu da alabilirim.

250 lira daha verip Amazon satıcılı Xbox kolu almak yerine bunu alanda net akıl yoktur.

Ultimate Bluetooth 9. nesile göre daha iyi bir model olduğunu kaç kere daha anlayacağız? Tier list boşuna mı attım?

9 .nesile göre Ultimate Bluetooth modelinin daha fazla artısı bulunuyor.

Satici yorumlarinda kablolu urun gonderildiginden bahsedilmis bir sorun cikar mi acaba? Arada amazon oldugu icin guveniyorum ama bir urune de bu kadar para verince korkuyor insan.

Yeni konular

Geri
Yukarı