8BitDo Ultimate C alınır mı?

Clychine

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz üzere gamepad almayı düşünüyorum. Aklımda şöyle bir fikir var. PlayStation'a sahip olmadığım için bilgisayarı televizyona bağlayıp oyunları oradan oynamayı düşünüyorum. (Bunlar; A Way Out, İt Takes Two vb. hikaye bazlı oyunlar.) O yüzden de kablosuz gamepad arayışına geçtim. Forumdaki konulara ve ekonomiyi göz önüne alarak başta MSI FORCE GC20 V2, Logitech F710 ve Monster Pusat Clutch gibi ürünleri inceledim. Hepsinin kendi içinde ayrı bir problemi olduğunu gördüm. Çoğu konularda alternatifi olarak -veya rakibi olarak, kişiden kişiye değişmiş bu düşünce- 8BitDo Ultimate C ürününü gördüm. Açıkçası yurt dışı olduğu için biraz karamsarım ama anlaşılan bu fiyat bazında mantıklı olan seçenek 8BitDo Ultimate C oluyor.

Bulduğum 2 link şu şekilde:

Amazon: Amazon.com.tr

Banggood: [37,83€ 23% OFF] 8Bitdo Ultimate C Kablosuz 2.4G Oyun Kontrolcüsü PC Windows 10 11 Steam Deck için Raspberry Pi Video Oyunları Ekipman ve Aksesuarları from tüketici elektroniği on banggood.com

Ek olarak diğer kararsız kaldığım durumlar;
-İki site arasındaki renk seçenekleri. (şarj ünitesi çok kritik bir durum değil)
-Tuş düzeninin amazonda Switch olarak görünmesi. (XBOX düzeni daha alışık olduğumuz bir görüntü)
-Ben göremedim ama bu iki linkte de ürünü 2.4 GHz olarak bağlayabiliyor muyuz?

Son olarak da Banggood sitesini daha önce duymadığım için pek güvenemiyorum.

Ek olarak 2 tane almayı düşünüyorum.
Çok uzun anlattığım için kusuruma bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarında ki fark sadece şarj ünitesi değil Ultimate'da hall effect joyistickler var.
Doğrudur hocam. Pek hakim değilim.

Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Amazondan almayı düşünüyorum ama ürün switch için gözüküyor bunu değiştirmem mümkün mü?
Bluetooth yazıyor ama 2.4ghz olarak bağlayabiliyor muyuz?

Son düzenleme:
Doğrudur hocam. Pek hakim değilim.

Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Amazon'dan almayı düşünüyorum ama ürün switch için gözüküyor bunu değiştirmem mümkün mü?
Bluetooth yazıyor ama 2.4GHz olarak bağlayabiliyor muyuz?

1716311955743.png

Hem Bluetooth hem de USB dongle ile windowsda rahatça kullanabiliyorsunuz hocam USB Bluetooth'a göre daha hızlıdır.

Eki Görüntüle 2201337

Hem Bluetooth hem de USB dongle ile windowsda rahatça kullanabiliyorsunuz hocam USB Bluetooth'a göre daha hızlıdır.
Hocam inceleme videolarında ürünü xbox için gibisinden seçip farklı tuş dizilimli alabiliyorsunuz gibi bir şey gördüm ama ürün seçeneklerinde böyle bir şeye rastlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı