8BitDo Ultimate vs Xbox 9. nesil

Ben bu modeli aldım sizin attığınız ile ne farkları var acaba?

İkisi de aynı bir fark yok. Kol elime ulaştı bu arada yakın zamanda incelemesini de yayınlayacağım.

Takipteyim hocam benim de cumartesi günü elime ulaşacak.

Bu arada fark olarak titreşim özelliği var birinde titreşim var.

Takipteyim hocam benim de cumartesi günü elime ulaşacak.

Bu arada fark olarak titreşim özelliği var birinde titreşim var.

8BitDo Ultimate 2.4 GHz modellerinin hepsinin özellikleri aynı hocam. Ultimate C modelleri ve Ultimate Xbox modelleri var (kablolu/kablosuz) onları kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. C modellerinde soft renkler kullanılmış, Xbox modelinde ise ek olarak Xbox logosu ve kulaklık girişi var. Bir de mavi veya kırmızı renkte aldıysanız joystick koruma silikonu da hediye ediyorlar. Başka hiçbir fark yok. Benim aldığım modelde gyroscope, titreşim, Turbo gibi özellikler bulunuyor.

Son düzenleme:
8BitDo Ultimate 2.4 GHz modellerinin hepsinin özellikleri aynı hocam. Ultimate C modelleri ve Ultimate Xbox modelleri var (kablolu/kablosuz) onları kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. C modellerinde soft renkler kullanılmış, Xbox modelinde ise ek olarak Xbox logosu ve kulaklık girişi var. Bir de mavi veya kırmızı renkte aldıysanız joystick koruma silikonu da hediye ediyorlar. Başka hiçbir fark yok. Benim aldığım modelde Gyroscope, titreşim, Turbo gibi özellikler bulunuyor.

Seninki daha iyiyse aralarında niye bu kadar fiyat farkı var?

@Ratonelu00 @mirovski
Bu ay başı ucuz olanı alıcam ben de hocam bi sıkıntısı yok dimi diğeri zamlanmış 3.5 olmuş bide neden 1.5klık fark var arada.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240428_221154_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20240428_221154_Amazon Shopping.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20240428_221137_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20240428_221137_Amazon Shopping.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 11
@Ratonelu00 @mirovski
Bu ay başı ucuz olanı alacağım ben de hocam bir sıkıntısı yok değil mi diğeri zamlanmış 3.5 olmuş bir de neden 1.5klık fark var arada.

Bende pahalı olanı aldım daya iyi diye Pro falan yazıyordu titreşim özelliği falan vardı onu aldım tam bir bilgi de bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı