9 bin TL 2K 144+ Hz monitör önerisi

Bütçe
9000

AltanA

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Thermaltake Smart BX1 80Plus Bronze 650W
Intel Core i5 12400F soket 1700 12. nesil 2.50GHz 18MB önbellek 10nm
MSI Pro H610M-G Intel H610 soket 1700 DDR4 3200MHz (OC) M.2
Crucial 500GB P3 serisi 3D NAND NVMe M.2 SSD
XPG 16 GB (2x8GB) Gammix D30 kırmızı DDR4 3200MHz CL16 1.35v
Power Boost VK-H002b USB3.0 4x14cm ARGB MESH
Gigabyte GeForce RTX 3070 eagle r2.0 OC 8 GB GDDR6 256bit NVIDIA RGB
Meslek
İcra Katibi
LG 32gk850G 2560x1440 2K 165Hz 32" Gaming monitör şu anki monitörüm bu arkadaşlar. 27-32" 2560x1440(2K) çözünürlükte 144+Hz 1ms oyun monitörü arıyorum. Bu monitörden geçeceğim o yüzden belirttim.

Güncel.

Son düzenleme:
ASUS alıyordun.
Ne oldu o iş?
Temizlik yaparken monitöre su kaçmışta ekranın köşesi kararma yapmışta eve gidince bilgi verecekmişte birsürü şey söyledi akşamda hocam satılıcak halde değil dedi fotoğraf,video istedim atmadı zorlamadım sanırım satmaktan vazgeçti.Dün herhalde konuştuk ya nazar değdi çünkü çok ucuza veriyordu sizde biliyorsunuz ben ona yordum vardır bir hayır :)

Temizlik yaparken monitöre su kaçmışta ekranın köşesi kararma yapmışta eve gidince bilgi verecekmişte birsürü şey söyledi akşamda hocam satılıcak halde değil dedi fotoğraf,video istedim atmadı zorlamadım sanırım satmaktan vazgeçti.Dün herhalde konuştuk ya nazar değdi çünkü çok ucuza veriyordu sizde biliyorsunuz ben ona yordum vardır bir hayır :)
O paraya zaten pek de güvenilir değildi. Almamakla iyi yapmışsın.

Temizlik yaparken monitöre su kaçmışta ekranın köşesi kararma yapmışta eve gidince bilgi verecekmişte bir sürü şey söyledi akşamda hocam satılacak halde değil dedi fotoğraf, video istedim atmadı zorlamadım sanırım satmaktan vazgeçti. Dün herhalde konuştuk ya nazar değdi çünkü çok ucuza veriyordu sizde biliyorsunuz ben ona yordum vardır bir hayır :)

Dedim o kadar. Olamaz çünkü. Şaşırmadığımı söylemek istiyorum.
Konuya dönersek.

Elindeki monitörden memnunsan böyle bir alışveriş yapmak biraz gereksiz oluyor.
Tabii senlik bir durum bu.
İstediğin bütçeye LG 27" 27GR75Q-B 1Ms 165Hz HDMI DP QHD FreeSync/G-Sync IPS Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da aramıza yeni katılan LG var.
Öneririm.

Dedim o kadar. Olamaz çünkü. Şaşırmadığımı söylemek istiyorum.
Konuya dönersek.

Elindeki monitörden memnunsan böyle bir alışveriş yapmak biraz gereksiz oluyor.
Tabii senlik bir durum bu.
İstediğin bütçeye LG 27" 27GR75Q-B 1Ms 165Hz HDMI DP QHD FreeSync/G-Sync IPS Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da aramıza yeni katılan LG var.
Öneririm.
Aslında elimdeki monitörden memnunum şimdi bu bendeki monitör fiyatı yaklaşık 5.000 TL civarı 3 yılıda doldu açıkcası ben monitörü yenilemek istiyorum yani bunu satıp üste para koyup sıfır monitör almak yanlış mı düşünüyorum? Monitörümden memnunum açıkcası hem büyük hem güzel. Çok öyle aman 0.1 ms olsun ben oyun delisiyim falan değil normal ev kullanıcısıyım oyunlardada profesyonel bir hedefim yok.

Aslında elimdeki monitörden memnunum şimdi bu bendeki monitör fiyatı yaklaşık 5.000 TL civarı 3 yılıda doldu açıkçası ben monitörü yenilemek istiyorum yani bunu satıp üste para koyup sıfır monitör almak yanlış mı düşünüyorum? Monitörümden memnunum açıkçası hem büyük hem güzel. Çok öyle aman 0.1 ms olsun ben oyun delisiyim falan değil normal ev kullanıcısıyım oyunlarda da profesyonel bir hedefim yok.

O zaman lükse kaçıyorsun.
VA panel bir monitörün var. Eğer aşırı ghosting varsa IPS'e geciş yapmak mantıklı olabilir. Bunu anlarım.
Diğer türlü fantezi oluyor bu iş.

O zaman lükse kaçıyorsun.
VA panel bir monitörün var. Eğer aşırı ghosting varsa IPS'e geciş yapmak mantıklı olabilir. Bunu anlarım.
Diğer türlü fantezi oluyor bu iş.
Açıkcası Gigabyte monitörüm IPS panel LG monitörümde VA panel gözle görülür öyle çok fark edecek bir sorun yaşamadım.

Açıkçası Gigabyte monitörüm IPS panel LG monitörümde VA panel gözle görülür öyle çok fark edecek bir sorun yaşamadım.

İlla ürün değiştireceğim diyorsan yine LG ile devam edebilirsin (önerdiğim).
Vatan'a yakınsan gidip incele isteren.
O para ASUS'a verilmez çünkü.

Geri
Yukarı