9. Sınıf Geçme

ChellyTR16

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar tecrübeli arkadaşlara sorum var.
Malum okulun son günlerindeyiz.
Bugun ingilizce öğretmenini kızdırdık biraz oda bağırmaya başladı biz sizi geçirecez zaten 100 kişisiniz biz sizi iteledikce bakıyoruz. Neyi iteliyoruz ki biz birak kalsınlar dedirteceksiniz en sonunda bize falan filan dedi.
Neyse bizim okul 2013'de açıldı suanda en fazla okulda 9. sınıf var yani 10. sınıf yok 11 yok 12 yok vs.
Okul toplam 100 kişi ve baya büyük bir okul 10. sınıflar stajda 11 ve 12 zaten yok. Okul 2013 tabanlı oldugu icin cok az kisi var okulun kapasitesi baya büyük her katta 10 sınıf ve 4 katlı 10. sınıflarla beraber suanda toplam 200 kişiye yakın okul mevcudu var.

Benim toplam zayıf sayım 5.
Ortalama 45 küsür.
Sizce hocanın dedigi gibi bizi gecirecekler mi yoksa bırakacaklar mı bizim sınıfdan 7 -8 kişi geciyor tüm okulda toplasan 1 sınıf cıkacak sizce yardım ederler mi ?
Devamsızlık 9.5 bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta diyeceğim şey çalışma devri. Üniversite öğrencisiyim, liseme gittiğimde yeni sınıfların sınav sorularını bakıyorum şok oldum aşırı kolay soruyorlar artık ( Okuldan okula değişebilir ) yeni nesiller daha kötü diyor hocalar. Sadece çalışmak zorundasın kas kendini. Senin soruna gelince tahminimce bütünlemeye bırakırlar ondada kolay sorup geçirirler.

Turzim otelcilik okuyorum bursa mudanya
10. sınıfta staj var hatta okul 2 ay önce bitti onlara suanda okula uğramıyorlar bile stajdalar kimisi otelde kimisi cafede staj görüyor

toplam 9. mevcudu 94 sanırım
Yarısını bıraktıklarını var sayarsak 50 kişi geçiyor
50 kişi 10. sınıf ile devam ederlermi yoksa yine 60 70 kişi ile devam etmek isteyip bizi geçirirlermi sizce ?

Kardeşim. turizim otelcilik okuyorum yalanmı söyleyecem 10. sınıflar okul kapanmasından 2 ay önce karneleri alıp staja gittiler.

Bana da garip gelen durum bu. Ben 10.sınıf öğrencisiyim. Bilişim bölümünü okuyorum ama bizde staj durumu yok. Ben mi bilmiyorum yoksa her okul farklı mı yapıyor?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı