9. sınıfların Müfredatı değişiyor mu?

Dalga mı geçiliyor anlamış değilim zira okuduğum dönemde bile marus kaldığım eğitim çok korkunç. Tabiri caizsse aptallaştık açıkçası insanlar üniversite sınavına hazırlanırken bile ilkokul 4 problem çözebilmek için ders çalışıacak seviyede kaldı. Bu mudur eğitim? Mühendislik okuyacak adam problem çözemiyor.

1707069164693.png

Sınıfta kalmayı kaldırdınız, geri getirme bahanesiyle 60-70 mevzusunu getirdiniz çocuklara bugün ne yapıyorsunuz "sadeleştirme" dalga mı geçiyorsunuz? Bu seni iyicene tembelliğe ve aptallığa itiyorsunuz. Çocuk taktir aldım diye seviniyor ama ne için aldığını bilmiyor. Her şey eğitimden geçiyor. Devletin birincil görevi eğitim olmalı.

Fizikte kavramlar, kimyada kavramlar, Matematik'te temel kavramlar sadeleşecek bir şey bunlar ilkokul zeka seviyesinde konular yapmayın ya.
Koca 11-12.sınıfta fonksiyonlar ve alt dalları, trigonometri gibi konuları anlatıyorsunuz sadece hani konu çok fazla diyorlar ama ne fazlalığı? (Sadece matematik değil diğer derslerle aynı)

Son düzenleme:
1-5-9. sınıflarda müfredat değişiyor.

Dalga mı geçiliyor anlamış değilim zira okuduğum dönemde bile tabiri caizsse aptalca konulara marus kaldık ve üniversite sınavına hazırlanırken bile ilkokul 4 problem çözebilmek için ders çalıştık.

Eki Görüntüle 2107384

Sınıfta kalmayı kaldırdınız, geri getirme bahanesiyle 60-70 mevzusunu getirdiniz çocuklara bugün ne yapıyorsunuz "sadeleştirme" dalga mı geçiyorsunuz? Bu seni iyicene tembelliğe ve aptallığa itiyorsunuz. Çocuk taktir aldım diye seviniyor ama ne için aldığını bilmiyor. Her şey eğitimden geçiyor. Devletin birincil görevi eğitim olmalı.

Fizikte kavramlar, kimyada kavramlar, Matematik'te temel kavramlar sadeleşecek bir şey bunlar ilkokul zeka seviyesinde konular yapmayın ya.

Ben şu an 9'um beni vuruyor mu bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı