9. sınıfta açığa geçmek mantıklı mı?

efe kambur

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 10. sınıfa geçeceğim ve okulu açığa almayı düşünüyorum. Babmın işinin başına geçmek istiyorum. Ailem ise kararımı vermemi istiyor. Sizce okula devam etmeli miyim yoksa açığa alıp işlerin başına mı geçmem gerek?

10. Sınıfıda yüz yüze okumak daha mantıklı olur. 11. Sınıfta geçebilirsiniz. Tabii ben çalışabilirim diyorsanız veya zorunlu bir durum varsa neden olmasın.

Kendi fikrin. Sevmediğin işi yapma bence. Ama babanın işi sevdiğin ve az çok yaşamını kazanmana vesile olan bir iş ise geçebilirsin. Tâbi okumak istemiyorsan geçerli bunlar.

Merhaba. 10. sınıfa geçeceğim ve okulu açığa almayı düşünüyorum. Babmın işinin başına geçmek istiyorum. Ailem ise kararımı vermemi istiyor. Sizce okula devam etmeli miyim yoksa açığa alıp işlerin başına mı geçmem gerek?
bence 11.sınıfta geç.

Kanka ben dil öğrencisiyim YKS için açığa geçecektim Erasmus yanıyor eğer öyle bir düşünce varsa sıkıntı.

Babanın ne iş yaptığına bağlı ileride çok büyük hedefi yoksa olabilir ama açıktan okumak zordur.

Geri
Yukarı