90 TL'ye oyuncu mouse önerisi

• Konuyu başlatan offline
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 8B
SteelSeries pek düşünmüyorum, Gaming mouse olması lazım. Gunun yarısını oyunla geçiriyorum. G300'den bazı şikayetler duydum, ama kullananların yuzde 90'ı memnun. Ama çok kararsızım, beni en az 5-6 yıl götüren, çok rahat bir mouse olması ve oyunda iken çok rahat kullanabilmem lazım.
SteelSeries pek düşünmüyorsun, Gaming Mouse olması lazım? SteelSeries sadece Gamer'lar için oyun ekipmanları üretiyor zaten. SteelSeries Kinzu'yu bende öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben G300 kullanıyorum ve G300 öneririm. Gayet iyi bir mouse. Makro tuşları en başta çok tuhaf gelebilir, alışmak zaman alıyor ama alışırsan ilerleyen zamanlarda kolay kullanım imkanı sunuyor. Ben en başlarda çok zorluk çekmiştim Makro tuşlarında fakat şimdi alıştım. Bloody V7'de güzel bir mouse ama bu benim şahsi fikrim, ben G300 öneririm. Tercih yine de size bağlı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı