900 TL Sistem Tavsiyesi

Peppy

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 900 TL'ye yapılabilecek en iyi oyun bilgisayarı nedir? Toplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim tavsiyem işlemciyi en azından A10 7870K alman diğer parçalardan ise kasayı Frisby - Everest harici bir şey alman .
Ya da 2.el Playstation 4 alabilirsin (Para biriktiririm diyorsan kesinlikle bilgisayar.).
Ekran Görüntüsü (89).png

Kardeşim tavsiyem işlemciyi en azından A10 7870K alman diğer parçalardan ise kasayı Frisby - Everest harici bir şey alman .
Ya da 2.el Playstation 4 alabilirsin (Para biriktiririm diyorsan kesinlikle bilgisayar.).
Eki Görüntüle 117121
APU sisteme en azından 2400 mhz bellek alınmalı, tabi birde bunu destekleyen anakart. Ozaman da bütçeyi biraz aşacaktır.

Bu bütçeye oyun bilgisayarı toplamak çok zor ama yinede bu sistem işinizi görür 8 GB RAM ve A8 7650K oyunlarda iyi bir performans almanızı sağlayacaktır.
sinerji.png

900 liraya oyun bilgisayarı olmaz. Size tavsiyem bütçenizi artırıp daha iyi bir PC almanız. Yada parçaları sırayla alırsanız da olabilir. Mesela anakart + işlemci alırsınız sonra RAM, ekran kartı... Bu şekilde de olabilir.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 117121
Ben zaten kendim için değil arkadaşım için topluyorum pc istiyor

Zaten yeni nesil oyun oynamıyor cs go ve lol oynuyor onlarda lowda bile 60 fps alsam yeter diyor ona göre bi sistem dizermisinix?

Bence yine de APU sistem alınmamalı. Sonra yeni oyunlar oynamak ister sıkıntı çıkarır o sistem. Bence arkadaşınla konuşup bütçeyi 1500 TL ye yükseltmesini iste. Aksi takdirde diğer sistemde işlemci hem işlemci hem ekran kartı olduğu için ısınmalar kasmalar vs. meydana gelecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı