900 TL'ye R9 280X'i Önerir misiniz?

Tercih meselesi tabi ama aradaki bir kaç fps farkı için ben oyuncu olarak bana gelen görüntünün yanında kulaklığımı taktığımda güzel ses gelmesi multiplayer oyunlarda daha rahat lagsız oynama ya da işlemci upgradelerinde overclock yapma ya da en azından klavye-mouse gibi ekipmanlarımdan tam anlamıyla verim alma gibi özellikleri tercih ederim. Ayrıca arada 200tl fiyat farkı var bununla ssd alınabilir. Gördüğüm kadarıyla şu an gaming 3 de indirimde.
Bunlar çok güzel özellikler ama Killer ethernet, internet bağlantısı kötü olan, bulunduğu bölgeye İSS'nin iyi servis veremediği bir yerde neredeyse hiç bir işe yaramaz kardeşim. Fps'den feragat edip oyun ekipmanları ve Audio boost'a para vermek... :) Bunu oyun oynayacak olan arkadaşa sormak lazım. Fps'den feragat edip bu özellikleri tercih ederler mi acaba?

Tercih meselesi tabi ama aradaki bir kaç fps farkı için ben oyuncu olarak bana gelen görüntünün yanında kulaklığımı taktığımda güzel ses gelmesi multiplayer oyunlarda daha rahat lagsız oynama ya da işlemci upgradelerinde overclock yapma ya da en azından klavye-mouse gibi ekipmanlarımdan tam anlamıyla verim alma gibi özellikleri tercih ederim. Ayrıca arada 200tl fiyat farkı var bununla ssd alınabilir. Gördüğüm kadarıyla şu an gaming 3 de indirimde.

Haklı olabilirsiniz fakat sesin net olarak gelmesi daha çok kulaklığın kalitesine bağlı bir durum.

Ülkemiz standartlarınsa sağlam internet bulunamadığı için çok fazla ping problemi oluyor. İnternetten kaynaklı bir sorunu Killer Ethernet çözemez kardeşim. Diğer konularda haklı olabilirsin. Tamamen tercih meselesi. Sosyal'de kullanıcıların büyük çoğunluğu alacağı Fps'ye baktığı için Fps açısından en iyi sistemi toplamaya çalışıyoruz.

Ülkemiz standartlarınsa sağlam internet bulunamadığı için çok fazla ping problemi oluyor. İnternetten kaynaklı bir sorunu Killer Ethernet çözemez kardeşim. Diğer konularda haklı olabilirsin. Tamamen tercih meselesi. Sosyal'de kullanıcıların büyük çoğunluğu alacağı Fps'ye baktığı için Fps açısından en iyi sistemi toplamaya çalışıyoruz.

Ses iyi gelsin diye FPS kısıyorlar sonra 15-20 TL ye kulaklık alıp bu ses neden net değil diyorlar.

Bence SSD almayıp HDD al çünkü SSD için bence en az 240 GB lazım. Hatta ilerde o bile yetmeyebilir. Şimdiki oyunlar yaklaşık 50-60 gb oluyor. Bir yerde okumuştum Star Citizen 100 GB olacak diye fakat doğru mu değil mi bilemem. Ayrıca X-Plane 10 Global adlı oyun 80 GB civarı bir yer kaplıyor.

Kesinlikle internet sağlayıcıları konusunda haklısınız ama killer ethernet benim lag sorunumu gözle görülecek şekilde iyileştirdi diye düşünüyorum. Ayrıca 15-20 tl kulaklık alacak bir insan tabi ki gidip bu anakartı almasın sonuna kadar katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı