900 TL'ye Telefon Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Trealith

Kilopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar Xperia L mi yoksa LG Optimus 4X HD mi karar veremedim uzmanların çoğu sitelerin adminlerin çoğu LG diyor özellikleri çok iyi ama güncelleme desteği yok diyorlar hangisi seçmeleyim yardım eder misiniz ?

Şimdiden teşekkürler.

LG genel olarak iyidir fakat güncelleme olarak sıkıntı çıkarıyor. Sony'de de aynı durum geçerli. Galaxy Win'e bakabilirsiniz, Grand de fena değil.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung Galaxy Grand I9080 vs Samsung Galaxy Win I8550 kıyaslaması
Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung Galaxy Win I8550 vs Sony Xperia L kıyaslaması
Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung Galaxy Grand I9080 vs Sony Xperia L kıyaslaması

Xperia L daha şık duruyor. CPU olarak Win, kamera olarak Grand daha iyi. Hepsinin ortalama seviyesi olsun ve şık olsun dersen de Grand.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - LG Optimus 4X HD P880 vs Samsung Galaxy Win I8550 kıyaslaması

4X HD gayet iyi fakat telefona güncelleme getirmiyor veya geç getiriyor. Android 4.1 gelmiş diye belirtiyor GSM Arena fakat daha üstü gelmeyebilir.

WP8 telefon olsun dersen Lumia 820 gayet iyi fakat yeni bir mobil işletim sistemi olduğundan uygulama Android'e göre daha az.
Nokia Lumia 820 Siyah Cep Telefonu - Gold.com.tr
Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Nokia Lumia 820 vs Samsung Galaxy Win I8550 kıyaslaması

Arkadaşlar Xperia L alıcam galiba. Win'den daha iyi olduğunu hiç çekinmeden söyleyebilirim. Grand iyi bir telefona benziyor fakat o kadar çıkabilir miyim bilmiyorum, fiyatı 1000 1100 TL felan diyor. Ben MAX 900 TL ye arıyorum. LG den vazgeçtim güncelleme önemli sonuçta. Xperia L almayı düşünüyorum. Özellikleri tatminkar orta eviye telefonlar arasında en iyisi. Hatta bazı özellikleriyle üst seviye telefonları bile geçiyor. Fiyatı da 800-850 TL felan. Lg yazılımsal sorunu çok şikayet var. xperia L güncellenerek LG yi geçiceğini düşünüyorum. O yüzden kararım Xperia L .

Son düzenleyen: Moderatör:
Grand:Samsung I9082 Galaxy Grand Beyaz Cep Telefonu - Gold.com.tr

Xperia L genel itibariyle Win'den iyidir zaten ama güncellemede sorun çıkaran iki firma, biri LG biri Sony. Xperia Sola'ya güncelleme vermeyen firma sizin telefona da yapar ileride. LG de donanımsal olarak L'den daha iyi. Karar sizde bitiyor açıkçası. İçinize sinen 3 telefondan birini alın. L, 4X HD, Win.

Galaxy Win veya Grand önermişler sen illada Xperia L diye tutturuyorsun. SONY üst seviye telefonlar dışında pek güncelleme getirmeyen bir firma. Ayrıca Xperia L'nin malzeme kalitesi ve ekranı da çok kötü. Samsung hem alt seviye telefonlarını hem de üst seviye telefonları baya destekliyor. Sony 1 tane güncelleme alıyorsa, Samsung 2 tane alıyor. Technopat olarak biz ileride sorun yaşamaman için SONY'nin düşük modellerini önermiyoruz. Yine de seçim sana kalmış.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Sony Xperia L vs Samsung Galaxy Grand I9080 kıyaslaması

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Sony Xperia L vs Samsung Galaxy Win I8550 kıyaslaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı