9000 TL'lik masaüstü toplama bilgisayar

• Konuyu başlatan alp20017
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 5B
A

alp20017

Ziyaretçi
Recep abi ben 9000 tllik bilgisayar toplıcam. Lütfen beraber toplayıp video çekebilir miyiz ? İstersen de alıcağım şeyleri de yazarım.

Bir Sabancı ya da Koç değilsen o paranın üstüne kredi çekip araba almalısın, hâli hazırda birikmişin var ise ev daha uygun bir seçim olacaktır.

En son benimle böyle iletişim kuran ve Apple'da teknik servsite çalıştığını söyleyen Emirhan Korkmaz vardı. Yok Dual işlemcili Supermicro anakart alıyormuş da yok öyle de yok böyle. Yok PS4 almış da istersem inceleyebilirmişim evine gidip.

Yalan dolan.

Kısacası 9000 TL'lik sistem toplayacağına inanamıyorum. Alırsan adres burada:

İletişim » Technopat

Bak buradan da açık mesaj veriyorum, 5000 TL üstü sistem toplayan herkes parçalarını alıp ofise gelebilir, toplama videosu çekeriz.

Onun dışında değerli vakitimizi hayallerinizle harcamadığınız için teşekkür ederim.

Herkes ben mi canım. :D
Önümüzdeki yıl 20.000tl bütçe ayıracağım bilgisayar toplamak için. Toplarmısın Recep?

20.000 TL bütçe mi ? O kadar param olsa yat alırdım hayalimdi de :)

- - - Güncellendi - - -

Birde oyun içinse 5000 TL bütçe üstü anlamsız. O paraya toplama değil Asus'un Rog serisi önerilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müslüm baba diyor ki ''Hayalle yaşarken gerçek dünyada, zamanı içmişiz haberimiz yok''
Yani yat da alırız kardeş. :D

- - - Güncellendi - - -

Birde oyun içinse 5000 TL bütçe üstü anlamsız . O paraya toplama değil Asus'un Rog serisi önerilir.

Öneren kim Vatan bilgisayar mı? :D
Kullandığım bilgisayarın monitör dahil maliyeti 11.000tl. En kral rog serisi gelsin. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı