900D Sıvı Soğutma

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım yeni topladığım 900D kasa mı sizler ile paylaşıp
düşünce görüş ve önerilerinizi öğrenmek isterim, yorumlarınızı esirgemeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
alt kısımda mosta rad var pompa rezervuardan aldığı sıvıyı önce alt kısımdaki rad. gönderiyor ordan soğuyan sıvı ekran kartına çıkıyor ekran kartından üst radyatöre üst rad. soğuyan sıvı ram+cpu+ram dönüp revervura üstten pipe ile rezervurada dinlenmeye düşüyor hocam

Hayırlı olsun çok sağlam sistem olmuş :D
teşekkürler

Bir arkadaş demiş biz ağzımızı ayırıp bakmıyoruz diye de, valla ben ağzımı ayırıp bakıyorum bu tür başlıklara :LOL: . Hocam o nasıl bir şeydir öyle. Güzel görünüyor elinize sağlık :) .

Bir arkadaş demiş biz ağzımızı ayırıp bakmıyoruz diye de, valla ben ağzımı ayırıp bakıyorum bu tür başlıklara :LOL: . Hocam o nasıl bir şeydir öyle. Güzel görünüyor elinize sağlık :) .
teşekkürler üstat paylaşımlar devam edecek beğenip yorum yapmanız ilham verici beni yeni projeler yapmak için teşvik ediyor iyi kötü yorumlarınızı esirgemeyin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı