900TL kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

Kerim Efe 2009

Centipat
Arkadaşlar okula giderken ve gym'de kullanacağım. Kulaktan düşmeyen rahat bir kulaklık önerir misiniz?

birazcık şımardım sanırım ancak kulaklıkları dönebilirse çok iyi olur :)

Son düzenleme:
Qcy h4 öneririm hatta bende alıcam ama şuan bulamıyor her yerde tükenmiş.Bu pahalı geldiyse qcy h2 pro ama onu bir araştır ben h4'ü araştırdım karar senin.

Qcy h2 alıcaktım ama kötü yorum almış bayağı bende vazgeçtim
Qcy h2 pro yu ben Enes özen YouTube kanalına sordum yorum olarak h2 pro ile h4 10 üzerinden planlamasını istedim ve oda şöyle dedi (h4 10puansa h2pro 7 puan dedi)

Ama tabi 700tl çok bir şey beklememek lazım önemli olan fiyat performans

Qcy h2 pro yu ben Enes özen YouTube kanalına sordum yorum olarak h2 pro ile h4 10 üzerinden planlamasını istedim ve oda şöyle dedi (h4 10puansa h2pro 7 puan dedi)

Ama tabi 700tl çok bir şey beklememek lazım önemli olan fiyat performans
ben youtubedan bir adama sordum söyle dedi
"hala memnunum ama değinmem gereken iki konu var. Birinci kulaklığın plastik menteşeleri gıcırdamaya başladı. İkinci olarakta şarj azaldıkça son ses seviyesi de azalıyor. Bunlar dışında bir sorun yok"
(Qcy 2 kullanıyor muş.)

ben youtubedan bir adama sordum söyle dedi
"hala memnunum ama değinmem gereken iki konu var. Birinci kulaklığın plastik menteşeleri gıcırdamaya başladı. İkinci olarakta şarj azaldıkça son ses seviyesi de azalıyor. Bunlar dışında bir sorun yok"
(Qcy 2 kullanıyor muş.)
Dediğim gibi ben kullanmadım ama görüntüsü hoş geldi ve 700tl şarjıda çok dayanıyor.Karar senin.

Geri
Yukarı