Discord'dan gelen MP3 dosyasını açmak sorun çıkarır mı?

IClade

Femtopat
Daha fazla  
Discord'da oyundan tanıştığım birisi ses kaydı atacağım diye kanka.MP3 diye dosya attı. Telefondan WhatsApp ile açtım (iOS) bir sorun olur mu? Aklıma takıldı normal ses kaydı atmaması.

Discord'da oyundan tanıştığım birisi ses kaydı atacağım diye kanka. MP3 diye dosya attı. Telefondan WhatsApp ile açtım (iOS) bir sorun olur mu? Aklıma takıldı normal ses kaydı atmaması.

Ses kaydından virüs bulaşacağını düşünmüyorum. Tahmin ederek söylüyorum sadece tanıştığın kişi bir kızsa yani sana kendini öyle tanıttıysa telefonuna ortalıkta gezen fake ses kayıt dosyalarından indirmiştir, o dosyaların içinden söylemek istediği kelimeleri seçip sana atıyordur. Dosyaların ismide o şekilde kayıtlıdır. Selam, merhaba veya nasılsın. MP3 gibi.

Ses kaydından virüs bulaşacağını düşünmüyorum. Tahmin ederek söylüyorum sadece tanıştığın kişi bir kızsa yani sana kendini öyle tanıttıysa telefonuna ortalıkta gezen fake ses kayıt dosyalarından indirmiştir, o dosyaların içinden söylemek istediği kelimeleri seçip sana atıyordur. Dosyaların ismide o şekilde kayıtlıdır. Selam, merhaba veya nasılsın. MP3 gibi.

Kanka senin dediğin gibi oldu kesik kesik geliyor sesi teşekkürler yardımın için.

Yeni konular

Geri
Yukarı