900TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Bütçe
800

BeratSlower

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 600-900 TL arası mekanik red Switch veya brown Switch bir klavye arıyorum. 900 TL'nin biraz üstü de olabilir öneriniz var mı? 700TL'ye Gamepower Overlord alacağım sizce nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 600-900 TL arası mekanik red Switch veya brown Switch bir klavye arıyorum. 900 TL'nin biraz üstü de olabilir öneriniz var mı? 700TL'ye Gamepower Overlord alacağım sizce nasıldır?
Gamepower almayın, %100 klavye mi istiyorsunuz?

Rusça olması sorun değil diyorsan bunu öneririm. Bu fiyata gerçekten güzel ve kaliteli bir klavye. Geçen gün aldım. Henüz kullanmıyorum ama fiyatı uygun gözüktü gözüme.

Üzerinde hem İngilizce hem Rusça yazıyor harfler. Normalde de İngilizce klavye kullandığım için çok umursamadım, alışık olduğum için aldım.

Windows klavye dili türkçe ama klavye ingilizce. Ü-Ç-Ğ gibi tuşların yerini ezbere biliyorsundur zaten o yüzden problem olmuyor.

Gamepower almayın, %100 klavye mi istiyorsun.

Şimdilik yön tuşları olan %65'lik bir şey yeterlidir laptopta kullanacağım.

Rusça olması sorun değil diyorsan bunu öneririm. Bu fiyata gerçekten güzel ve kaliteli bir klavye. Geçen gün aldım. Henüz kullanmıyorum ama fiyatı uygun gözüktü gözüme.

Üzerinde hem İngilizce hem Rusça yazıyor harfler. Normalde de İngilizce klavye kullandığım için çok umursamadım, alışık olduğum için aldım.

Windows klavye dili Türkçe ama klavye İngilizce. Ü-ç-ğ gibi tuşların yerini ezbere biliyorsundur zaten o yüzden problem olmuyor.

Türkçe olması daha iyi olur İngilizce almak istemiyorum.

Tekrar bir araştırdım Redragon diye bir marka var en iyi F/P markası diyorlar Redragon kumara veya Dark avenger almayı düşünüyorum sizce onlar nasıl.

Bunu almayı düşünüyorum şu anda.

Geri
Yukarı