940M Witcher 3 ve Mass Effect Andromeda Kaldırır Mı?

Gokberk1905

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 940M 2 GB
İşlemci: Intel Core i5 6200U 2.30 GHz
Ram: 6 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Laptop Modeli: Casper Nirvana C500

Bilgisayarım bu iki oyunda nasıl bir performans gösterir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırmaz. Yüksek Performans modunda çalıştırırsan, belki. Ama bu sefer de aşırı ısınma sorunu ortaya çıkacaktır. Çok güçlü bir soğutucu lazım. Yine de dene derim ben. Enfes oyun.

Cihazın fanlarını yeni temizlettirdim. Termal macunlarını yeni değişttirdim. Isınma sorunu yaşamıyorum. Bilgisayar oyun oynarken serin çalışıyor.
En düşük grafik ayarlarında kasmadan rahat bir şekilde oynayabilirmiyim ?

Yüksek Perfomans modunda oynayabilirsin. Ama bu işlemciyi ve ekran kartını zorlar, ki Witcher 3 gibi bir oyun da buna etken olur.

"Güçlü" bir soğutucu ile birlikte YP moduna alırsan orta ayarlarda en az 20 FPS alırsın diye düşünüyorum.

Kaldırmaz. Yüksek Performans modunda çalıştırırsan, belki. Ama bu sefer de aşırı ısınma sorunu ortaya çıkacaktır. Çok güçlü bir soğutucu lazım. Yine de dene derim ben. Enfes oyun.
Kaldırmaz mı? Güldürme beni.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaldırmaz mı? Güldürme beni.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşın verdiği bütün bilgilere bi' tekrar bak istersen.

En, en basitinden baktığın zaman, Witcher 3'ün minimum ayarlarında bir tek ram tutuyor. Ona da ne kadar güvenilebilirse.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı