9500 GT ile Orta Seviye Oyunlar

• Konuyu başlatan erenerb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 744
E

erenerb

Ziyaretçi
Orta seviye oyunlar için bu sistem iyi olur mu? Nasıl sizce bu sistem?

• E7300 İŞLEMCİ
  • 4GB DDR3 RAM
  • 9500 GT EKRAN KARTI PAYLAŞIMSIZ 1GB
  • MSI G41M ANAKART
  • 500GB HARDDİSK
  • CODEGEN ORJİNAL 500WATT KASA
  • DVD ROM

2014' ün ortalarına kadar beni idare eden emektar kart... E7400 işlemci ile birlikte güzel maceralarım olmuştu orta seviye oyunlara gelince, eğer günümüz orta seviye oyunlarından bahsediyosak en iyi şekilde oynayabilmek için güzel grafiklere veda etmen lazım. Ama o kadar canını sıkma Far Cry 3' ü ortanın biraz üstü ayarlarda oynamıştım ama FPS 15' lerde falan geziyordu. Bu arada 500W bu sistem için çok mu ben mi yanlış düşünüyorum?

2014' ün ortalarına kadar beni idare eden emektar kart... E7400 işlemci ile birlikte güzel maceralarım olmuştu orta seviye oyunlara gelince, eğer günümüz orta seviye oyunlarından bahsediyosak en iyi şekilde oynayabilmek için güzel grafiklere veda etmen lazım. Ama o kadar canını sıkma Far Cry 3' ü ortanın biraz üstü ayarlarda oynamıştım ama FPS 15' lerde falan geziyordu. Bu arada 500W bu sistem için çok mu ben mi yanlış düşünüyorum?

500W ama markası Codegen.:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı