9500 GT PUBG performansı

argeturk

Decapat
Selamlar, forumdaki konuları incelediğimde benden daha iyi sistemi olup da oynayamayan kişiler var.

Ekran Kartı: Asus GT 9500 1GB
İşlemci: AMD Athlon II 3.20 GHz
RAM: 6 GB

Bunlarla PUBG PC Sürümünde en düşük ayarlarda 50-60 FPS alıyorum nasıl oluyor ? Az önce girdim birazdan video çekebilirsem atacagım şu an beklemiyordum böyle bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eski sistem de 9600GT vardı ki hala var. PUBG'de 1650X1050'de oynamak mümkün bile olmuyordu. 50-60 Fps alanlar büyük ihtimal 720P'de oynuyordur.

GTX660M'e sahibim. 720p en düşük ayarlarda 50 civarı alıyorum. Emin misiniz?

Selamlar, forumdaki konuları incelediğimde benden daha iyi sistemi olup da oynayamayan kişiler var.

Ekran Kartı: Asus GT 9500 1GB
İşlemci: AMD Athlon II 3.20 GHz
RAM: 6 GB

Bunlarla PUBG PC Sürümünde en düşük ayarlarda 50-60 FPS alıyorum nasıl oluyor ? Az önce girdim birazdan video çekebilirsem atacagım şu an beklemiyordum böyle bir şey.
En düşük ayarlarda 50 60 fps almanın sebebi ekran kartından dolayı kardeş benim bilgisayarımda takılı aynı ekran kartı pubg ye zor giriyorum 4gb ram ile işlemcim ise orta düzeyde

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı