9900KS Rainbow ve Witcher 3 sıcaklık sorunu

sterao

Hectopat
Daha fazla  
30'a yakin oyun var PC'de ve 2 oyunda işlemci isiniyor. Rainbow Six Siege ozellikle karakter seçme yerinde 70 ile 80 derecelere çikiyor. Oyunun içinde sicaklik degerleri normal. Sadece karakter seçme engelleme yerinde çok yuksek. Witcher 3'te 80 derecelere cikiyor, ozellikle sehir ortaminda sapitiyor sicaklik degerleri. Bu iki oyunda çok sıcak çalisiyor.
  • İşlemci: i9 9900KS
  • Sogutucu: Cooler Master Masterliquid Lite 240

Son düzenleyen: Moderatör:
30'a yakin oyun var PC'de ve 2 oyunda işlemci isiniyor. Rainbow Six Siege ozellikle karakter seçme yerinde 70 ile 80 derecelere çikiyor. Oyunun içinde sicaklik degerleri normal. Sadece karakter seçme engelleme yerinde çok yuksek. Witcher 3'te 80 derecelere cikiyor, ozellikle sehir ortaminda sapitiyor sicaklik degerleri. Bu iki oyunda çok sıcak çalisiyor.
  • İşlemci: i9 9900KS
  • Sogutucu: Cooler Master Masterliquid Lite 240
70-80 aşırı sıcaklıklar değil.

İngilizcen varsa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
otur şunu incele birazda öyle gül.
Çok agresifsin beni de mi agresif yapmak istiyorsun anlamadım nedir bu artistliğin burası milletin özgür düşüncelerini yayabildiği bir platform bana göre fazla sıcaklık ne tatava yapıyorsun anlayamadım gece gece yahu... 😀

Çok agresifsin beni de mi agresif yapmak istiyorsun anlamadım nedir bu artistliğin burası milletin özgür düşüncelerini yayabildiği bir platform bana göre fazla sıcaklık ne tatava yapıyorsun anlayamadım gece gece yahu... 😀
Bilgi yanlışsa veya gülünçse o emoji konur bu forumda. Yanlış değil oradan yana sıkıntı yok. Neresini komik buldun onu anlamadım?

Gece Gece benim de şarlatanlık yapasım geldi. İstersem uzaya giden emoji atarım kime ne ki? Yorum arıyorsan cevaplarına katlanırsın.

Sıcaklık durumları diğer oyunlar da nasıl?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı