A1 ehliyet için 22.000-30.000 TL motosiklet önerisi

tahaokumus

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben A1 ehliyeti alacağım. Bana öneribileceğiniz motor var mı? İkinci el 22.000 TL altı. Bütçem bu kadar maalesef. (0 da olabilir, 30.000 TL altı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rksnin sniper pro x var fabrikadan 49 cc olarak cikar sana 135 lik parca verirler onu servisinde taktirirsin(sniper 50 de farkli cc sniper 50 proda farkli cc) ruhsata işletmene gerekmez 135 cc kullanirsin ehliyetin yetmez ama ruhsata işletmene gerek olmadigindan sıkıntı olmaz ve 49 cc gozuktugu icin vergisi ya olmaz yada cok olmaz die biliyorum ama birqz butceni arttirman gerek 0 ınıda bulamassın bayilerden hemen aliyolar

Hocam tecrüben var mı başlangıc mı ben baslangıc için Kuba Ege 50 aldım. Ruhsatta 50 cc motor 100'lük fabrika çıkışı b ehliyet yetiyor vize harici vergisi algısı yok. Yarı otomatik 4 vites.

O fiyata scooter yerine bana kalırsa cup veya touring tarzı motor bakın. Kendim RKS Sniper Pro kullanıyorum gayet yeterli geliyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-motopark-motor-dan-1064912319/detay bu nasıl sizce başlangıç için bir de A1 ehliyeti kullanabilir mi?

Hocam tecrüben var mı başlangıc mı ben baslangıc için Küba Ege 50 aldım. Ruhsatta 50 CC motor 100'lük fabrika çıkışı b ehliyet yetiyor vize harici vergisi algısı yok. Yarı otomatik 4 vites.

Hocam bu nasıl başlangıç için https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-motopark-motor-dan-1064912319/detay

Son düzenleme:

Motor hakkında bilgim yok maalesef ama bunlar zaten b ehliyete bile sahipseniz sürebilirsiniz. Sigorta vergi muaf. A1 ile kullanabilirsiniz. A1'in sınıırı 125CC ve altıdır.

Ben bundan aldım hocam 30 civarına 6 taksit yapıyorlar. Hem motora bakın hem bulunduğunuz yere gönderim yaparlar mı bir görüşün isterseniz

Sakın CUP modellerine bakma alma! Biz ilk motorumuzu ikinci el Suzuki GN 125 aldık 2004 model ilk sahibinden nokta hatası yok. Motoru görenler bayılıyor alabiliyorsanız öyle bir şey alın. Çin malı motorları asla tavsiye etmiyorum Japon veya Kore malı ne varsa onu alın isterse 1995 model olsun kafanız rahat olsun. Çin motorları çok çabuk dağılıyor ve arıza çıkartıyor, alacaksanız da Küba ve Mondial alın.

Hocam tecrüben var mı başlangıc mı ben baslangıc için Kuba Ege 50 aldım. Ruhsatta 50 cc motor 100'lük fabrika çıkışı b ehliyet yetiyor vize harici vergisi algısı yok. Yarı otomatik 4 vites.
Aga satiyonuzmu

Yeni konular

Geri
Yukarı