A1 ehliyete uygun motor önerisi

A1 ehliyetim var hangisini almalıyım sizce? Mümkünse Çin malı veya başka motor tavsiye etmeyin bunlar arasından nedenini belirtip tavsiye verin. Aklımda Falcon ya da Yamaha almak var.

Dosya Ekleri

• motor.PNG
    motor.PNG
    128,5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
A1 ehliyetim var hangisini almalıyım sizce? Mümkünse Çin malı veya başka motor tavsiye etmeyin bunlar arasından nedenini belirtip tavsiye verin. Aklımda falcon ya da Yamaha almak var.

Bunların arasından en iyisi gsxr 125'dir. Ondan sonra KTM 125RC ve aprılla RS 125 gelir ama benim için bir Suzuki etmez ama bunlar A1 ehliyetin en iyi motorlarıdır profesyonel 125CC motorlardır.

Çin malı istemiyorum demişsiniz falcon zaten Çin malı motor eleyin direk onu.

Yamaha ve Honda'yı da eleyin Honda'nın temizleri yok denecek kadar az yeni başlayanların altında çöp oldular Yamaha'da berbat oturuş pozisyonundan dolayı eleniyor

A1 ehliyetin var evet ama şunu bilmelisin üste saydığım motorlar A1 ehliyete göre fahiş fiyatlara satılırlar satması zordur piyasası ölüdür ve satarken epey aldığın fiyatın altına satman gerekir bunları bilerek al bende şu an PCX 125 kullanıyorum A1 ehliyetim var benim de benim de ilk almak istediğim motor Suzuki gsxr 125 idi ama satması çok zor olduğundan almak istemedim
Yazın kendime A1 ehliyet olmamasına rağmen MT-25 almak istiyorum cezası neyse öderiz.

Bunların arasından en iyisi gsxr 125'dir. Ondan sonra KTM 125RC ve aprılla RS 125 gelir ama benim için bir Suzuki etmez ama bunlar A1 ehliyetin en iyi motorlarıdır profesyonel 125CC motorlardır.

Çin malı istemiyorum demişsiniz falcon zaten Çin malı motor eleyin direk onu.

Yamaha ve Honda'yı da eleyin Honda'nın temizleri yok denecek kadar az yeni başlayanların altında çöp oldular Yamaha'da berbat oturuş pozisyonundan dolayı eleniyor.

A1 ehliyetin var evet ama şunu bilmelisin üste saydığım motorlar A1 ehliyete göre fahiş fiyatlara satılırlar satması zordur piyasası ölüdür ve satarken epey aldığın fiyatın altına satman gerekir bunları bilerek al bende şu an PCX 125 kullanıyorum A1 ehliyetim var benim de benim de ilk almak istediğim motor Suzuki gsxr 125 idi ama satması çok zor olduğundan almak istemedim.
Yazın kendime A1 ehliyet olmamasına rağmen MT-25 almak istiyorum cezası neyse öderiz.

Biraz daha ucuza kaçıp Yamaha ybr 125 esd alsam peki?
Edit: Arada pek bir fark yok benim için ama şu ikisi arasında kaldım. Sence hangisi? Ybr biraz çirkin geldi gözüme ama.

Son düzenleme:
İlla Japon olsun diyorsanız falconu ilk önce elemelisiniz. İlk motor tecrübeniz ise grenajlı motorlar sizi üzer. Onun yerine daha az grenajlı motorlara yönelebilirsiniz. Honda cb 125 F piyasaya çıktı fakat onda abs, devir göstergesi ve arka fren mevcut değil. Scooter tarafına da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı