Çözüldü A1 motor ehliyeti alacak biri hangi teorik derslere girecek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ANON1M

Hectopat
Selam, A1 motor ehliyeti alacağım, 16 yaşındayım. Herkes aynı teorik sınava mi giriyor? Araba için de A1 motor içinde aynı teorik mi olacak? Araba ehliyeti alacaklarla aynı sinifta mi ders göreceğim?

Çözüm
Evet, herkes aynı. İlk yardım, motor ve trafik dersleri alacaksınız ve sınavda da o üç konudan sorumlusunuz.
Teorik dersler ne kadar sürüyor hocam ve zor mu ezberlemesi.
1.5 yıl önce aldım ehliyeti ben, 1 haftada teorik dersler bitmişti. Şuan sistem nasıl bilmiyorum, bazı yerler hiç yapmıyormuş bile. Yani en azından öyle duydum, ben de onların yalancısıyım 😅.

Sınav çok da zor değil, trafik dersinde biraz fazla trafik işaretleri var onların ezberi biraz zorlayabilir ancak şekle bakınca anlaşılıyor aslında. Ve genelde hep benzer işaretler çıkıyor.

Ben kursun verdiği kitap bulunun bölüm sonundaki soruları çözmüştüm sadece, sınavdan da 76 alıp geçmiştim.

1.5 yıl önce aldım ehliyeti ben, 1 haftada teorik dersler bitmişti. Şu an sistem nasıl bilmiyorum, bazı yerler hiç yapmıyormuş bile. Yani en azından öyle duydum, ben de onların yalancısıyım 😅.

Sınav çok da zor değil, trafik dersinde biraz fazla trafik işaretleri var onların ezberi biraz zorlayabilir ancak şekle bakınca anlaşılıyor aslında. Ve genelde hep benzer işaretler çıkıyor.

Ben kursun verdiği kitap bulunun bölüm sonundaki soruları çözmüştüm sadece, sınavdan da 76 alıp geçmiştim.

Basit yani hocam değil mi ne kadar sürer komple bu süreç.

Yeni konular

Geri
Yukarı